reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2025

witaj. Musi minąć trochę czasu na oswojenie. A z pracą i wszystkim sobie świetnie poradzisz. Jak co pisz ,krzycz na bb tutaj dziewczynki zawsze wysłuchają , doradza pociesza lub poprostu będą wsparciem duchowym.

Dziś ustaliłam termin na test nifity pro wolę sprawdzić czy wszystko jest ok i nie dać się zaskoczyć. Któraś z was też się wybiera?
Nie, za dużo znam historii z tymi testami z grupy na fb, jeśli ryzyka będą wysokie to amniopunkcja, jedyne słuszne badanie.
 
reklama
Pół dnia w pracy, potem ogarniałam chatę i 2h byłam z młodym na rowerku w parku, wróciłam o 19, gadziny do spania a ja popcorn i mecz z mężem 😁
Odkąd biorę 8 tys dawek wit d codziennie to czuję się rewelacyjnie, ale poziom wit D miałam na poziomie 20 więc co się dziwić, że bylam wiecznie zmęczona....
Ale za te afrykańskie upały to ja dziękuję.
Kurczę muszę sobie zbadać też Wit d bo ja ost ciągle zmęczona brak energi nic się kompletnie nie chce a nigdy nie sprawdzałam poziomu
 
Kurczę muszę sobie zbadać też Wit d bo ja ost ciągle zmęczona brak energi nic się kompletnie nie chce a nigdy nie sprawdzałam poziomu
Niedobory wit d ma 90 prpc społeczeństwa...warto zbadać, tak samo jod niestety a te niedobory prowadzą do chorób, zmęczenia, wypadających włosów i innych takich.
 
U mnie w sumie podobnie tylko najstarszy syn 13 mimo autyzmu jest bardzo samodzielny i pomocny to samo 11 latek. Zosia 7 lat jedyna księżniczką z trudnym charakterkiem zawsze musi być tak jak ona chce inaczej strzela fochy płacze i krzyczy ale i tak jest urocza. Jarema ma prawie 7 m-cy ( 23 grudnia 2023) i teraz 5 ;)
Jarema, ale rzadkie imię! Inspirowane historią? ;)
Cześć dziewczyny. Ja chciałam się przywitać. Mam 33 lata. Mam na imię Natalia i wpadłam. ;( wczoraj robiłam test ciążowy pink- 7 dni przed okresem , bo strasznie zaczęły boleć mnie piersi. I jak zobaczyłam drugą kreskę bardzo słabą ale jednak- to zbladłam. Nie wyobrażam sobie siebie w roli matki, boję się o pracę, o wszystko. Czy jest któraś w podobnej sytuacji? Do lekarza dopiero początkiem sierpnia,
Piąteczka ;) Mam 34 lata i pierwszy raz się spodziewam fasolki, o ile z psami sobie fantastycznie radzę to nie wiem, jak będzie z dzieciakami. Pracuję z domu i uwielbiam swoją pracę, więc doskonale rozumiem obawę o to, jak połączyć to wszystko i nie oszaleć. Daj sobie trochę czasu na oswojenie się z ideą, zrób beta hcg z krwi (testy potrafią kłamać), pogadaj z partnerem/siostrą/psiapsią o tym i na chłodno decyduj, jak to wszystko poukładasz.
 
Jarema, ale rzadkie imię! Inspirowane historią? ;)

Piąteczka ;) Mam 34 lata i pierwszy raz się spodziewam fasolki, o ile z psami sobie fantastycznie radzę to nie wiem, jak będzie z dzieciakami. Pracuję z domu i uwielbiam swoją pracę, więc doskonale rozumiem obawę o to, jak połączyć to wszystko i nie oszaleć. Daj sobie trochę czasu na oswojenie się z ideą, zrób beta hcg z krwi (testy potrafią kłamać), pogadaj z partnerem/siostrą/psiapsią o tym i na chłodno decyduj, jak to wszystko poukładasz.
mam 3 synów z historycznymi imionami Tyberiusz, Wilhelm i Jarema mój mąż studiuje militarioznawstwo historyczne i mamy swoje stowarzyszenie w którym organizujemy eventy historyczne
 

Załączniki

  • 14d7d626-58fc-4f25-a4c4-0c4bc6911d2a.jpeg
    14d7d626-58fc-4f25-a4c4-0c4bc6911d2a.jpeg
    96 KB · Wyświetleń: 96
  • bb6461a4-0f24-4f9b-8029-00932cad31c8.jpeg
    bb6461a4-0f24-4f9b-8029-00932cad31c8.jpeg
    50,1 KB · Wyświetleń: 92
@Zagubiona-we-mgle nawet taka planowana, wyczekana ciąża w pewnym momencie przeraża..to chyba naturalne, sama mimo tego że chciałam, to mam milion myśli przeróżnych i czasem łapie dołek.
Co do pracy, pamiętaj że już roczniaka możesz oddać do zlobka i wrócić do pracy, spełniać się dalej, z czasem też wszystko będzie łatwiejsze i zacznie się w głowie układać..
 
mam 3 synów z historycznymi imionami Tyberiusz, Wilhelm i Jarema mój mąż studiuje militarioznawstwo historyczne i mamy swoje stowarzyszenie w którym organizujemy eventy historyczne
Oooo, swoi ludzie! :D Jeden z moich siostrzeńców się swego czasu bardzo zaangażował w rekonstrukcje, drugi w wojsku teraz jest, bo od dzieciaka go kręciło właśnie militarioznawstwo. Wspaniałe pomysły na imiona! Gdzie robicie te eventy?
 
@Zagubiona-we-mgle nawet taka planowana, wyczekana ciąża w pewnym momencie przeraża..to chyba naturalne, sama mimo tego że chciałam, to mam milion myśli przeróżnych i czasem łapie dołek.
Co do pracy, pamiętaj że już roczniaka możesz oddać do zlobka i wrócić do pracy, spełniać się dalej, z czasem też wszystko będzie łatwiejsze i zacznie się w głowie układać..
Dokładnie , zawsze tak jest , ja planowałam ciążę a jak już zaszłam to w nocy spać nie mogę czy to była dobra decyzja czy sobie poradzę i przerażają mnie czasy jakie mamy . Ale nie wyobrażam sobie żeby moja córka 2,5 latka nie miała w przyszłości rodzeństwa . Marzę o drugiej córeczce 🥰
U mnie jest taka sytuacja że mieszkam 50 min od rodziny i nie mam pomocy obok a za rok prawdopodobnie nie przedłuża nam wynajmu domku . Też nie wiem co będzie ale musi być dobrze .
ja mam tak że w dzień coesze sie ciaza itp a w nocy przebudzę się i martwię się myślę i wszystkie negatywne myśli do mnie przychodza


Na pewno jak urodzisz i pojawi się dziecko to będziesz inaczej myślała . Nie będziesz mogła sobie juz życia bez niego wyobrażać i będzie ważniejsze od pracy:) ae teraz dużo osób oddaje po roku do żłobka więc nie martw sie o pracę
 
Oooo, swoi ludzie! :D Jeden z moich siostrzeńców się swego czasu bardzo zaangażował w rekonstrukcje, drugi w wojsku teraz jest, bo od dzieciaka go kręciło właśnie militarioznawstwo. Wspaniałe pomysły na imiona! Gdzie robicie te eventy?
Polska Europa i świat. Założyłam stowarzyszenie, które zajmuje się pomocą rodzinom i dzieciom w spektrum oraz organizacja eventów historycznych.
 
reklama
Do góry