reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2025

O, 7.5 to bardzo niski, ale jak jestes obstawiona lekami to jest duza szansa. 😊
wiem że malutko ale to przez to że wciąż bardzo dużo karmię piersią więc wysoka prolaktyna obniża prog. Moj maluch to straszny alergik po mm jak raz mu podała moja mama bo akurat udało nam się wyjść spontanicznie z mężem dostał wstrząsu anafilaktycznego i 4 dni spędziliśmy w szpitalu. Dietę zaczynamy powoli rozszerzać po 7 miesiącu z tego względu i też ostrożnie i powoli muszę wprowadzać nowości.
 
reklama
witaj. Musi minąć trochę czasu na oswojenie. A z pracą i wszystkim sobie świetnie poradzisz. Jak co pisz ,krzycz na bb tutaj dziewczynki zawsze wysłuchają , doradza pociesza lub poprostu będą wsparciem duchowym.

Dziś ustaliłam termin na test nifity pro wolę sprawdzić czy wszystko jest ok i nie dać się zaskoczyć. Któraś z was też się wybiera?
Nie będę robić nifty. Jeśli coś wyjdzie w USG nie tak to zrobię amniopunkcję
dzięki za wsparcie… czy mam rozumieć że ta grupa to grupa mam staraczek? Czy jest tu jakaś grupa mam które nie cieszą się z ciąży?
To grupa mam, które rodzą w marcu. Są pojedyncze wątki dziewczyn, które nie cieszą się z ciąży
 
Cześć dziewczyny. Ja chciałam się przywitać. Mam 33 lata. Mam na imię Natalia i wpadłam. ;( wczoraj robiłam test ciążowy pink- 7 dni przed okresem , bo strasznie zaczęły boleć mnie piersi. I jak zobaczyłam drugą kreskę bardzo słabą ale jednak- to zbladłam. Nie wyobrażam sobie siebie w roli matki, boję się o pracę, o wszystko. Czy jest któraś w podobnej sytuacji? Do lekarza dopiero początkiem sierpnia,
Ja mam takie obawy, mimo że ciąża planowana. Myślę, że obawy jak życie się zmieni to nieodłączna cześć posiadania 1 dziecka... Nie wiem czy to pomoże, ale nie tylko Ty się tak czujesz.
 
cześć dziewczyny, jestem tu pierwszy raz. Nieśmiało przychodzę do was, bo od zeszłego miesiąca zaczęliśmy się starać o dziecko…ale testy wychodzą negatywne, mimo że dzisiaj powinnam dostać @.

Nigdy nie brałam tabeletek antykoncepcyjnych i wszystko miałam jak w zegarku, od conajmniej 5 lat cykle były bardzo podobne do siebie, a okres punktualny.

W tym miesiącu czuję że coś jest inaczej, zrobiłam test 7 dpo, później 8 dpo i tak codziennie aż do terminu spodziewanej @ i też nic :( żadnej bladej kreski.

Poza tym od wczoraj mam niesamowite pieczenie w gardle, wszystko mi się cofa i nie mam na nic ochoty. Piersi obolałe już pod pachą.

A najgorsze jest to że moja głowa mówi mi że to jest ciąża, natomiast testy pokazują coś innego. Muszę uzbroić się w cierpliwość 🫣

Trzymam kciuki za Was, ale Wy też trzymajcie za mnie 😘
 

Załączniki

  • image.jpg
    image.jpg
    1,6 MB · Wyświetleń: 77
Ja mam takie obawy, mimo że ciąża planowana. Myślę, że obawy jak życie się zmieni to nieodłączna cześć posiadania 1 dziecka... Nie wiem czy to pomoże, ale nie tylko Ty się tak czujesz.
Myślę, że każda
cześć dziewczyny, jestem tu pierwszy raz. Nieśmiało przychodzę do was, bo od zeszłego miesiąca zaczęliśmy się starać o dziecko…ale testy wychodzą negatywne, mimo że dzisiaj powinnam dostać @.

Nigdy nie brałam tabeletek antykoncepcyjnych i wszystko miałam jak w zegarku, od conajmniej 5 lat cykle były bardzo podobne do siebie, a okres punktualny.

W tym miesiącu czuję że coś jest inaczej, zrobiłam test 7 dpo, później 8 dpo i tak codziennie aż do terminu spodziewanej @ i też nic :( żadnej bladej kreski.

Poza tym od wczoraj mam niesamowite pieczenie w gardle, wszystko mi się cofa i nie mam na nic ochoty. Piersi obolałe już pod pachą.

A najgorsze jest to że moja głowa mówi mi że to jest ciąża, natomiast testy pokazują coś innego. Muszę uzbroić się w cierpliwość 🫣

Trzymam kciuki za Was, ale Wy też trzymajcie za mnie 😘
trzymam ✊🏻 poczekaj jeszcze kilka dni, może tym razem wyjątkowo się coś przesunęło. Testy wychodzą różnie, ale też na logikę myślę, że gdyby był jakikolwiek poziom hcg w moczu to coś by tknęło. Ale mimo wszystko nie załamuj się, każda z nas na pewno ma za sobą szukanie kresek 🥹
 
Myślę, że każda

trzymam ✊🏻 poczekaj jeszcze kilka dni, może tym razem wyjątkowo się coś przesunęło. Testy wychodzą różnie, ale też na logikę myślę, że gdyby był jakikolwiek poziom hcg w moczu to coś by tknęło. Ale mimo wszystko nie załamuj się, każda z nas na pewno ma za sobą szukanie kresek 🥹
Dziękuję ♥️

Postaram sie nie załamywać, bo wiem ze to dopiero początek, ale głowa robi swoje … 🤭

Kupiłam sobie gaviscon na zgagę i jest trochę lepiej.
 
reklama
Do góry