reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2025

Loo u mnie też dzisiaj 9+2 :) to co umawiamy się na wspólny poród ?:D będzie ciekawie :D ja gdyby nie te moje całodniowe leki o to czy dam radę ,czy nie zniszczyłam synowi życia rodzeństwem itp. to też bym mogła stwierdzić że spoko jest . Przy synu miałam tak że mogłabym być cały czas w ciąży :D bo nawet jak miałam mdłości to się śmiałam :D a teraz hormonu mną tak cioraja że czekam z niecierpliwością jak to się skończy bo zabiorą mnie w kaftanie :D a najgorsze jest to że ja sobie mogę tłumaczyć ,wszyscy mi moją tłumaczy że nie ma się czym martwić że wszystko będzie w porządku a ja nadal swoje :D
O extra! 10 marca przygoda życia się zapowiada 😎
No z tym zniszczeniem mu życia to polecialaś po bandzie 😅 może póki wszystkie dzieci będą małe to będzie różnie, ale rodzeństwem się nie niszczy dzieci, raczej na odwrót 😅
A z tym tłumaczeniem że nie ma się co martwić... Tiaaaaa, se gadajcie, my wiemy swoje 😎
 
reklama
O extra! 10 marca przygoda życia się zapowiada 😎
No z tym zniszczeniem mu życia to polecialaś po bandzie 😅 może póki wszystkie dzieci będą małe to będzie różnie, ale rodzeństwem się nie niszczy dzieci, raczej na odwrót 😅
A z tym tłumaczeniem że nie ma się co martwić... Tiaaaaa, se gadajcie, my wiemy swoje 😎
 
No to fakt ja potrafię polecieć po bandzie i to później odbija się na mojej psychice :D ale masz rację na początku pewnie będzie ciężko no ale jakoś to się wszystko wytłumaczy :) mam nadzieję że faktycznie uda nam się razem w podobnym czasie urodzić :)
 
Udało mi się zarejestrować na prenatalne, ale współczuję trochę tym, które nie dostały skierowania z wyprzedzeniem. Ogólnie na całe warm.-maz. są 3 miejsca, z czego jedno nie ma już właśnie od teraz odnowionego kontraktu z NFZ i nie zapisują ze skierowaniem :D Pani w szpitalu wojewódzkim dała radę mnie się wcisnąć akurat na urlop we wrześniu w 12 tygodniu, ale jak się rozejdzie szerzej info, że te badania są refundowane, to naprawdę będzie trudno o dogodny termin.
Proście od razu o skierowania!
 
Udało mi się zarejestrować na prenatalne, ale współczuję trochę tym, które nie dostały skierowania z wyprzedzeniem. Ogólnie na całe warm.-maz. są 3 miejsca, z czego jedno nie ma już właśnie od teraz odnowionego kontraktu z NFZ i nie zapisują ze skierowaniem :D Pani w szpitalu wojewódzkim dała radę mnie się wcisnąć akurat na urlop we wrześniu w 12 tygodniu, ale jak się rozejdzie szerzej info, że te badania są refundowane, to naprawdę będzie trudno o dogodny termin.
Proście od razu o skierowania!
Ja to jestem pod wrażeniem jak mają to kobiety z małych miast i wsi ogarnąć. Z mojej rodzinnej miejscowości nawet pksu nie ma żeby dotrzeć na właściwą godzinę...
 
Ja to jestem pod wrażeniem jak mają to kobiety z małych miast i wsi ogarnąć. Z mojej rodzinnej miejscowości nawet pksu nie ma żeby dotrzeć na właściwą godzinę...
No daj spokój, u nas jest tylko opcja Olsztyna i Elbląga. Jak ktoś zaszedł w jakimś Gołdapie czy Ełku to ma grube kilkaset kilometrów do takiego przybytku. Fajnie, że refundowane badanie, ale coś czuję, że niewielki % ciężarnych skorzysta...
 
No daj spokój, u nas jest tylko opcja Olsztyna i Elbląga. Jak ktoś zaszedł w jakimś Gołdapie czy Ełku to ma grube kilkaset kilometrów do takiego przybytku. Fajnie, że refundowane badanie, ale coś czuję, że niewielki % ciężarnych skorzysta...
W kujawsko-pomorskim Bydgoszczy, Torunia lub Włocławka. Na szczęście to małe województwo więc max 100-120km jest do pokonania
 
Udało mi się zarejestrować na prenatalne, ale współczuję trochę tym, które nie dostały skierowania z wyprzedzeniem. Ogólnie na całe warm.-maz. są 3 miejsca, z czego jedno nie ma już właśnie od teraz odnowionego kontraktu z NFZ i nie zapisują ze skierowaniem :D Pani w szpitalu wojewódzkim dała radę mnie się wcisnąć akurat na urlop we wrześniu w 12 tygodniu, ale jak się rozejdzie szerzej info, że te badania są refundowane, to naprawdę będzie trudno o dogodny termin.
Proście od razu o skierowania!
Czy jeśli prowadzę ciążę prywatnie i w luxmed to któryś lekarz też może mi wystawić skierowanie na NFZ?
 
reklama
Ja wizytę mam za tydzień wczoraj dopiero. Wyczułam że mnie bolą piersi. A dziś. W trakcie wizyty w WC. Czerwone nitki krwi. W śluzie. … więc odpoczywam I już mam stres
 
Do góry