reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2025

Udało mi się zarejestrować na prenatalne, ale współczuję trochę tym, które nie dostały skierowania z wyprzedzeniem. Ogólnie na całe warm.-maz. są 3 miejsca, z czego jedno nie ma już właśnie od teraz odnowionego kontraktu z NFZ i nie zapisują ze skierowaniem :D Pani w szpitalu wojewódzkim dała radę mnie się wcisnąć akurat na urlop we wrześniu w 12 tygodniu, ale jak się rozejdzie szerzej info, że te badania są refundowane, to naprawdę będzie trudno o dogodny termin.
Proście od razu o skierowania!
Ja myślę że dostanę we wtorek jak będzie wszystko ok , będę chciała robić w Częstochowie
 
reklama
Kochane, oglądam mecz i mam już ochotę płakać po 1 secie 🤣
A tak swoją drogą - czy któraś z Was miała może we wcześniejszych ciążach problem z za wysokim ciśnieniem w ciąży?
 
reklama
Do góry