reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2025

Ojej, wtedy też będę płakać!
Boże święty, to dopiero bedzie trudno wytłumaczyć chlopu, że wzrusza mnie gra siatkarzy, bo ja też pewnie będę ryczeć. 🤣
Ja dzisiaj płakałam razem z Iga Świątek, że to tylko brązowy medal 🤯😭 jak siatkarze przebrną ćwierćfinał to chyba zaleje łzami pół pokoju 😭😭😭 masakraaa co mi się porobiło
Z Iga też dziś płakałam 🤣

Płakałam też, bo Stary chciał pozmieniać plany i jechać jutro kupić lustro w Leroyu, a nie dziś jak się umawialiśmy. Po czym słysząc mój głos, wrócił szybciej z ryb, to powiedziałam, że jednak mi się nie chce. Pojechałam do sklepu, wróciłam i stwierdziłam, że jednak jutro mi sie nie będzie chciało i jedziemy dziś. 😅 Wszystko w ciągu 1h. 😆
 
reklama
W tkance podskórnej też znajdują się małe naczynka krwionośne (u mnie świetnie widać to na udach, ale na brzuchu wśród tkanki tłuszczowej też jest ich całkiem sporo). Jak się naruszy takie naczynko to wtedy zawsze powstaje siniak, niektórzy mają takich naczynek więcej inni mniej.
Kasia Ty pewnie masz ich więcej :p
U mnie zauważyłam zależność, że więcej siniaków robi się po prawej stronie pępka, więc o ile mam miejsce to więcej kłuje się w lewą stronę :)
Dzięki , marne to pocieszenie 😁
Ja to chyba mam jakąś tendencje do siniaków bo gdzie się nie walne zaraz siniak 🤷 i to jest chyba to . Nawet mam między palcami u ręki i nie wiem od czego i kiedy mogłabym się uderzyć 🤦 to chyba tak z wiekiem bo wcześniej nie kojarzę żeby mi się tak odrazu pojawiały
 
Też wyje widząc kogoś szczęśliwego … Mam wyczulony węch Mdłości 🤢 i Zmiana smaku. Coś co uwielbiałam teraz mi nie smakuje. Czuję się zmęczona od kilku dni odlatuje patrząc się na dzieci jak się bawią . Najgorzej jak ktoś mnie zerwie z takiego snu. To czuję się osłabiona i rozdygotana . Dziś po zjedzeniu Ciasta trzyma mnie zgaga ….Od wizyty u lekarza idę do łazienki Z Duszą na ramieniu że jednak się nie uda i że poronię ze Ciążą się nie rozwinie Jeszcze nic nie wiadomo a ja się załamuje nie wytrzymam 2 tygodnie niewiedząc co tam się dzieje
 
Do góry