reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2025

Ja wczoraj prawie ryczałam jak opowiadałam córce dlaczego syrena wyje o 17... 😂😂 Dobrze, że jeszcze mi się udaje powstrzymywać póki co bo przecież mąż jakby widział z jakich powodów prawie ryczę to by się uśmiał po pachy 😁😁

Dziewczyny biorące luteinę podjęzykową - Macie jakiś patent na ten okropny smak? :/ Od kilku dni wzmaga mi to mdłości, a najgorsze że potem próbuję zapijać to sokiem/wodą a to sprawia że jest jeszcze gorzej bo ten gorzki smak się tylko podbija 🤢
Ja dzisiaj płakałam razem z Iga Świątek, że to tylko brązowy medal 🤯😭 jak siatkarze przebrną ćwierćfinał to chyba zaleje łzami pół pokoju 😭😭😭 masakraaa co mi się porobiło
 
reklama
A też macie czasem problem się wkłuć? Mi się zdarzyło kilka razy jedną igłą wbijać się 2-3 razy w różne miejsca albo dopychać na siłę bo igła taka tępa, że nie chciała wejść 😔😔
 
W tkance podskórnej też znajdują się małe naczynka krwionośne (u mnie świetnie widać to na udach, ale na brzuchu wśród tkanki tłuszczowej też jest ich całkiem sporo). Jak się naruszy takie naczynko to wtedy zawsze powstaje siniak, niektórzy mają takich naczynek więcej inni mniej.
Kasia Ty pewnie masz ich więcej :p
U mnie zauważyłam zależność, że więcej siniaków robi się po prawej stronie pępka, więc o ile mam miejsce to więcej kłuje się w lewą stronę :)
 
A co do tępości to mi doktor najpierw zapisał Clexane, bo miały mieć ostrzejsze igły. Wg mnie szału nie ma, więc teraz zapisał mi neoparin żebym sobie porównała. Póki co to nie zauważam większych różnic, i tu i tu mam wrażenie, ze czasem trafia się jakiś tępszy egzemplarz.

Zauważyłam też, że jak mam bardziej męczący dzień i ogólnie jestem rozdrażniona, to wtedy te zastrzyki bolą/ pieką mnie bardziej :(
 
reklama
I dla dziewczyn z mdłościami naprawdę polecam tabletki Xonvea, dzisiaj wzięłam piątą dawkę i naprawdę widzę różnicę. Może nie jest idealnie, ale poprawa jest spora. Nawet zaczęłam marudzić mężowi, że zaczynam się bać, że mi objawy mijają ( a ostatnio był to bardzo zły znak :( )
 
Do góry