reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2025

reklama
A gdzie dziewczyny prowadzicie ciaze? Na nfz czy prywatnie? 😁
Ja na medicover w prywatnych przychodniach się rozglądam, wybór tak naprawdę pośród dwóch lekarzy :D jeden doświadczony, ale jakoś tak mi po pierwszej wizycie... Nie zaimponował :D wybiorę się jeszcze do swojego do którego zwykle chodzę , też na medi. Jeszcze chwile mam na decyzje. Na NFZ bym chodziła chetnie, gdyby tylko było to u mnie normalnie zorganizowane i ludzkie...
 
Byłam u lekarza, mówił, że jest pęcherzyk, zarodek i jak dobrze usłyszałam to serce też (jeśli to nie jest za wcześnie, mógłam źle zrozumieć, bo lekarz nie był zbyt rozmowny i mówił cicho, a ja jestem przygłuchawa 🤦). Dostałam duphaston i zalecenie, że jak coś to jechać do szpitala.
Dziewczyny biorące duphaston - macie od niego jakieś skutki uboczne?
Ja żadnych 😊 skończyłam właśnie całe opakowanie i zaczynam następne
 
Ja się dziś dowiedziałam, że w medi zrobią mi test pappa w cenie pakietu. Bo tego nie byłam jedynie pewna. 🤔 Nie wiem co masz, ale w medicoverze ja w pakiecie podstawowy (tam jest opis ciąży) mam napisane, że są takie i takie badania BEZ skierowania od lekarza z medi z kartą ciąży (typu zleca Ci prywatny ale możesz je robić u nich za darmo w limicie). To są te podstawowe badania (z kliniki prywatnie zleca mi lekarz więcej), więc myślę, że jak masz prowadzenie ciąży to możesz mieć podobne.
Jak to właściwie jest z tym Medicoverem? Totalnie się nie znam.
 
Ja się dziś dowiedziałam, że w medi zrobią mi test pappa w cenie pakietu. Bo tego nie byłam jedynie pewna. 🤔 Nie wiem co masz, ale w medicoverze ja w pakiecie podstawowy (tam jest opis ciąży) mam napisane, że są takie i takie badania BEZ skierowania od lekarza z medi z kartą ciąży (typu zleca Ci prywatny ale możesz je robić u nich za darmo w limicie). To są te podstawowe badania (z kliniki prywatnie zleca mi lekarz więcej), więc myślę, że jak masz prowadzenie ciąży to możesz mieć podobne.

Łaski Ci nie robią skoro od czerwca 2024 papa jest już "za darmo" na NFZ dla wszystkich bez względu na wiek
 
reklama
Do góry