reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2025

Chyba już było takie pytanie wcześniej ale Spytam jeszcze raz. Czy któraś z was będzie chodzić do gina prywatnie i na NFZ żeby wyciągnąć darmowe skierowanie na badania ?
Ja mam pierwszą wizytę na tą środę do gina na nfz, ma najlepsze opinie w moim mieście. Zrobiłam rozeznanie i mam nadzieję, że się nie zawiodę bo ponoć jest to lekarz z powołania😛W razie w mam umówiona wizytę na medicover w czwartek do innego gina, byłam u niego parę razy, ale nie wiem jak jest na ten pakiet z prowadzeniem ciazy, czy trzeba byłoby za cos doplacac😵‍💫
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ja mam pierwszą wizytę na tą środę do gina na nfz, ma najlepsze opinie w moim mieście. W razie w mam umówiona wizytę na medicover w czwartek do lekarza ale nie wiem jak jest na ten pakiet z prowadzeniem ciazy, czy trzeba byłoby za cos doplacac😵‍💫
Ja się dziś dowiedziałam, że w medi zrobią mi test pappa w cenie pakietu. Bo tego nie byłam jedynie pewna. 🤔 Nie wiem co masz, ale w medicoverze ja w pakiecie podstawowy (tam jest opis ciąży) mam napisane, że są takie i takie badania BEZ skierowania od lekarza z medi z kartą ciąży (typu zleca Ci prywatny ale możesz je robić u nich za darmo w limicie). To są te podstawowe badania (z kliniki prywatnie zleca mi lekarz więcej), więc myślę, że jak masz prowadzenie ciąży to możesz mieć podobne.
 

Załączniki

  • Screenshot_20240719_211646_Adobe Acrobat.jpg
    Screenshot_20240719_211646_Adobe Acrobat.jpg
    332,8 KB · Wyświetleń: 35
Ja się dziś dowiedziałam, że w medi zrobią mi test pappa w cenie pakietu. Bo tego nie byłam jedynie pewna. 🤔 Nie wiem co masz, ale w medicoverze ja w pakiecie podstawowy (tam jest opis ciąży) mam napisane, że są takie i takie badania BEZ skierowania od lekarza z medi z kartą ciąży (typu zleca Ci prywatny ale możesz je robić u nich za darmo w limicie). To są te podstawowe badania (z kliniki prywatnie zleca mi lekarz więcej), więc myślę, że jak masz prowadzenie ciąży to możesz mieć podobne.
A gdzie można sprawdzić co wchodzi w skład pakietu? Jakie badania? 😁mam aplikacje nawet ale zupełnie nie wiem co mam w pakiecie 🤨
 
A gdzie można sprawdzić co wchodzi w skład pakietu? Jakie badania? 😁mam aplikacje nawet ale zupełnie nie wiem co mam w pakiecie 🤨
Masz jakiś opis pakietu? W apce nigdy nic ciekawego nie znalazłam. Mam pdf z opisem pakietu od starego, bo to z jego firmy. Ta lista z prowadzeniem ciazy jest dość uboga, ale podpytałam w recepcji i pani mówi, że jak lekarz skieruje na pappe to robią (oni jeszcze żyją w wersji że skierowanie, ale lekarz o dziwo już na bieżąco i napisał, że kieruję każda kobietę niezależnie od wieku). Ja czasem dzwonię na infolinię podpytać o różne rzeczy (np. Wyjaśnili mi tam refundacje, której nie miałam w pdf a mamy i medi oddał nam z 8 stów za wizyty w klinice 🙈😅).
 
Ja się dziś dowiedziałam, że w medi zrobią mi test pappa w cenie pakietu. Bo tego nie byłam jedynie pewna. 🤔 Nie wiem co masz, ale w medicoverze ja w pakiecie podstawowy (tam jest opis ciąży) mam napisane, że są takie i takie badania BEZ skierowania od lekarza z medi z kartą ciąży (typu zleca Ci prywatny ale możesz je robić u nich za darmo w limicie). To są te podstawowe badania (z kliniki prywatnie zleca mi lekarz więcej), więc myślę, że jak masz prowadzenie ciąży to możesz mieć podobne.
Przydatne info! Dziękuję bardzo.
 
A gdzie można sprawdzić co wchodzi w skład pakietu? Jakie badania? 😁mam aplikacje nawet ale zupełnie nie wiem co mam w pakiecie 🤨
Jeśli masz Medicover z pracki to pracodawca powinien gdzieś ci udostępnić taka pełną listę, a jak nie to powinnaś mieć chyba na swoim koncie Medicover, tak mi się wydaje, w warunkach opieki które podpisywalas. Na pewno jest też wyszukiwarka - po wpisaniu nazwy badania , jak jesteś zalogowana, wyświetla się czy masz je w pakiecie czy nie.
 
Masz jakiś opis pakietu? W apce nigdy nic ciekawego nie znalazłam. Mam pdf z opisem pakietu od starego, bo to z jego firmy. Ta lista z prowadzeniem ciazy jest dość uboga, ale podpytałam w recepcji i pani mówi, że jak lekarz skieruje na pappe to robią (oni jeszcze żyją w wersji że skierowanie, ale lekarz o dziwo już na bieżąco i napisał, że kieruję każda kobietę niezależnie od wieku). Ja czasem dzwonię na infolinię podpytać o różne rzeczy (np. Wyjaśnili mi tam refundacje, której nie miałam w pdf a mamy i medi oddał nam z 8 stów za wizyty w klinice 🙈😅).
Muszę w poniedziałek w pracy na mailu zobaczyć, albo zadzwonię na infolinię, ale brałam ten najmniejszy, bo prawie wcale nie chodzę do lekarzy, dzięki!😀
 
reklama
Jeśli masz Medicover z pracki to pracodawca powinien gdzieś ci udostępnić taka pełną listę, a jak nie to powinnaś mieć chyba na swoim koncie Medicover, tak mi się wydaje, w warunkach opieki które podpisywalas. Na pewno jest też wyszukiwarka - po wpisaniu nazwy badania , jak jesteś zalogowana, wyświetla się czy masz je w pakiecie czy nie.
O dzięki, znalazłam, chyba większość w pakiecie 😀
 
Do góry