reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2023

To tak jest sugerując się tym co ktoś mówi.
Ja dziś długo spałam,wstałam posprzątałam i poszłam się położyć o 14stej wstałam o 16stej. Szok . A jak wstałam myślałam że rozbije ścianę tak mi się zakręciło w głowie
 
reklama
Dziewczyny chyba będę się żegnać bo w środę beta 3900 a dziś 6090 wiec za mały przyrost :(, progesteron tez spadł
Przecież on aż taki mały nie jest. Wychodzi 56%. Badalas rowno po 48h i w tym samym labo? Beta podwaja się do pewnego momentu a później już zwalnia. Progesteron wydzielany jest skokowo. Ile miałaś a ile masz teraz?
 
Progesteron z 24 na 17 :(
Ale i tak chyba dalej jest w normie… Byłas już u lekarza? Ja powiem, ze w tej ciąży pierwszy raz badałam progesteron i opinie są podzielone z tego co zdarzyłam się zorientować. Moj drugi wynik także był troche obniżony. Ja albo poszłabym do lekarza albo w poniedziałek zbadała betę. W którym tygodniu jesteś?
 
reklama
Do góry