reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2023

reklama
Właśnie chciałam napisać, że żeby być mamą z terminem na 31 marca to się musiało mieć 8 lipca owulacje. Grupa prywatna to super pomysł, ale fajnie jakby była dla wszystkich marcowych mam, a nie tylko tych z terminem na początku :p
Czekamy na wszystkie marcoweczki. Jest szansa że Ty też będziesz marcowa? 😄

Mam dwójkę, młody właśnie idzie na studia, i córeczkę 2latka i ona jest właśnie tęczowym dzieckiem bo jedno straciłam

Mam za sobą tez nieudane podejście do invitro i 2 mrozaczki, które czekają

Poprzednia ciąża na luteinie, accardzie i heparynie wiec teraz tez pewnie tak będzie
Też mam taki zestaw, od pizytysnego testu już wdrozylam bo miałam z poprzedniej ciąży jeszcze zapas. Ty czekasz na wizytę?

Ja już po wizycie. Dzidziuś ma dopiero zawrotne 2,1 mm, ale serduszko już mu ładnie bije (fhr 115bpm). Wszystko pięknie, idealnie ;-)
Który to dokładnie tydzień? Super wieści! Gratulacje 🥰
 
Dzisiaj dokładnie 6+1, ale cykle dłuższe niż 14 dni, więc de facto ciąża ze dwa dni na pewno młodsza niż by to wynikało z OM.
W gabinecie był bardzo dobry sprzęt i dzięki temu już ładnie było widać zarodek.
Serduszka oczywiście nie słuchałyśmy (tylko podglad na monitorze, żeby bobasowi nie zaszkodzić).
A oto i mój brylancik:
 

Załączniki

  • image.jpg
    image.jpg
    1,5 MB · Wyświetleń: 54
Dzisiaj dokładnie 6+1, ale cykle dłuższe niż 14 dni, więc de facto ciąża ze dwa dni na pewno młodsza niż by to wynikało z OM.
W gabinecie był bardzo dobry sprzęt i dzięki temu już ładnie było widać zarodek.
Serduszka oczywiście nie słuchałyśmy (tylko podglad na monitorze, żeby bobasowi nie zaszkodzić).
A oto i mój brylancik:
A to my taki sam wiek ciąży mamy :-) ja dziś 6+2 wtedy było 5+5 serduszko bijące też tylko widziałam nie słuchaliśmy i ciąża niby starsza dwa dni,u nas serduszko biło 111 a dziecko 2.9mm
 
Czekamy na wszystkie marcoweczki. Jest szansa że Ty też będziesz marcowa? 😄


Też mam taki zestaw, od pizytysnego testu już wdrozylam bo miałam z poprzedniej ciąży jeszcze zapas. Ty czekasz na wizytę?


Który to dokładnie tydzień? Super wieści! Gratulacje 🥰

Nie. W piątek miałam pęcherzyk 16mm więc na pewno nie pękł. Będę miała termin jak już na początek kwietnia, ale dbam o moje dziewczyny na kreskach :p które testują na dniach ;)
 
reklama
Czekamy na wszystkie marcoweczki. Jest szansa że Ty też będziesz marcowa? 😄


Też mam taki zestaw, od pizytysnego testu już wdrozylam bo miałam z poprzedniej ciąży jeszcze zapas. Ty czekasz na wizytę?


Który to dokładnie tydzień? Super wieści! Gratulacje 🥰
Umówiłam się do położnej na jutro i będę się wbijać do lekarza żeby mi dał recepty bo moje się przeterminowaly przez dwa lata
 
Do góry