reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2023

A odpowiadając na pytania:
Ja jestem z okolic Warszawy.
I popieram wątek prywatny! Tylko może niech nam się ciąże rozkręcą i dotrą inne chętne marcówki :)

Co do witamin - biorę Prenatal Uno. Póki co lekarz powiedział, że wystarczy i po wszystkich badaniach zobaczy czy czegoś jeszcze brakuje. Nic nie biorę na własną rękę.

Dziewczyny, czy któraś z Was ma mdłości lub wymioty? Wszyscy o tym mówią, ja dziś skończyłam 6 tydzień i nic z tych rzeczy mi nie dolega. Tylko rozciąganie w brzuchu i senność.
 
reklama
A odpowiadając na pytania:
Ja jestem z okolic Warszawy.
I popieram wątek prywatny! Tylko może niech nam się ciąże rozkręcą i dotrą inne chętne marcówki :)

Co do witamin - biorę Prenatal Uno. Póki co lekarz powiedział, że wystarczy i po wszystkich badaniach zobaczy czy czegoś jeszcze brakuje. Nic nie biorę na własną rękę.

Dziewczyny, czy któraś z Was ma mdłości lub wymioty? Wszyscy o tym mówią, ja dziś skończyłam 6 tydzień i nic z tych rzeczy mi nie dolega. Tylko rozciąganie w brzuchu i senność.
mnie czasami mdli po posiłkach, ale nie zawsze.
 
Dzien dobry 🥰 witam wszystkie nowe dziewczyny 😉 troche sie nas tu nazbierało 😀
Odnośnie pytania kto jest skad, ja malopolska, ale mieszkam w UK. Tu nawet pomimo tego ze jestem po in vitro, nie mam żadnych lekow. Progesteron tylko do dnia testu. Mam brac kwas foliowy i tyle.

Odnośnie watku prywatnego trzeba koniecznie! Ale jeszcze przyjdzie na to czas. :)

Ja poza apetytem i zmeczeniem zadnych innych objawow nie widze :) a, jeszcze mi bęben wywalilo strasznie! W zyciu nie mialam takiego problemu, waga ta sama, a spodni nie dopinam. Wczoraj musialam kupic pare większych ciuchów bo wszystko gniecie 🙈

Miłej niedzieli 🙂
 
Dzien dobry 🥰 witam wszystkie nowe dziewczyny 😉 troche sie nas tu nazbierało 😀
Odnośnie pytania kto jest skad, ja malopolska, ale mieszkam w UK. Tu nawet pomimo tego ze jestem po in vitro, nie mam żadnych lekow. Progesteron tylko do dnia testu. Mam brac kwas foliowy i tyle.

Odnośnie watku prywatnego trzeba koniecznie! Ale jeszcze przyjdzie na to czas. :)

Ja poza apetytem i zmeczeniem zadnych innych objawow nie widze :) a, jeszcze mi bęben wywalilo strasznie! W zyciu nie mialam takiego problemu, waga ta sama, a spodni nie dopinam. Wczoraj musialam kupic pare większych ciuchów bo wszystko gniecie 🙈

Miłej niedzieli 🙂
No w UK to w ogóle pełen luz w tematach ciążowych, jak dla mnie za duży. Prawie w ogóle usg nie robią, pomiary dziecka oceniają na podstawie wielkości brzucha itp.
 
Ja muszę przyznać, że to moja druga ciąża a jestem bardziej przerażona niż przy pierwszej😬 Pierwsza ciąża była dla Mnie traumatyczna, na całe 9msc w miarę dobrze czułam się może przez miesiąc. Pozostały okres to był koszmar. Tak jak zawsze powtarzałam, że ciąża to nie choroba tak dostałam kubłem zimnej wody i przepraszałam każdego komu tak kiedyś powiedziałam 😂 Zaczynam się martwić, bo ta póki co zapowiada się podobnie o ile przy pierwszej miałam wsparcie męża i byłam sama i mogłam odpoczywac, tak teraz mąż wojskowy ciągle na wyjazdach a ja z 8 miesięczna córka która jest bardzo aktywna i potrzebuje dużo uwagi 😅 Nie wiem jak to będzie jak będę przechodzić tak jak pierwsza 😬 Miałam taki miesiąc, że nie byłam w stanie do łazienki dojść, mąż pomagał mi przekręcic się na łóżku albo w ogóle podnieść bo miałam taki niesamowity ból kręgosłupa. Wtedy mieszkałam w Warszawie i do lekarza dojechać było łatwo a teraz na jakiś czas mieszkam na wsi a mąż stracił prawko a ze mnie kierowca słaby 😂 Liczę, że do porodu odzyska ale wstępnie jest, że nie 😬 Jak pomyślę że mam sama jeździć po lekarzach ponad 30min i jeszcze z dzieckiem które nie lubi jeździć samochodem to aż mi się słabo robi i niech mnie jeszcze złapią dolegliwości to chyba umrę 😬 Mam nadzieję, że ta ciąża będzie łaskawa dla Mnie.
 
reklama
A odpowiadając na pytania:
Ja jestem z okolic Warszawy.
I popieram wątek prywatny! Tylko może niech nam się ciąże rozkręcą i dotrą inne chętne marcówki :)

Co do witamin - biorę Prenatal Uno. Póki co lekarz powiedział, że wystarczy i po wszystkich badaniach zobaczy czy czegoś jeszcze brakuje. Nic nie biorę na własną rękę.

Dziewczyny, czy któraś z Was ma mdłości lub wymioty? Wszyscy o tym mówią, ja dziś skończyłam 6 tydzień i nic z tych rzeczy mi nie dolega. Tylko rozciąganie w brzuchu i senność.

Właśnie chciałam napisać, że żeby być mamą z terminem na 31 marca to się musiało mieć 8 lipca owulacje. Grupa prywatna to super pomysł, ale fajnie jakby była dla wszystkich marcowych mam, a nie tylko tych z terminem na początku :p
 
Ostatnia edycja:
Do góry