reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2023

reklama
Dziewczyny tak się zaczęłam martwić generalnie odkąd się dowiedziałam to brzuch mnie raz boli raz nie i i to są różne bóle raz jak na miesiączkę raz kłują jajniki a raz uczcie takiego zapieczenie no nie wiem jak to określić i dziś na majtkach zauważyłam śluz tak jakby żółto brązowy co prawda nie ma go jakoś dużo ale zaczęłam panikować a w przecież w piątek byłam u ginekologa i był pęcherzyk nie wiem co mam myśleć strasznie mnie to stresuje 😢
 
Macie trochę Holandii 🇳🇱😛 Teraz jedziemy przez Belgię na Nasz nocleg do Francji 😉
 

Załączniki

  • 9616D19A-2324-44B6-BBF2-9AF0541AE24A.jpeg
    9616D19A-2324-44B6-BBF2-9AF0541AE24A.jpeg
    3,1 MB · Wyświetleń: 47
  • 65BB81C5-CF2E-4E1B-BA71-1D28BEF07B84.jpeg
    65BB81C5-CF2E-4E1B-BA71-1D28BEF07B84.jpeg
    2,8 MB · Wyświetleń: 42
  • 7189F142-79D5-444E-ACD2-98877CEECEA5.jpeg
    7189F142-79D5-444E-ACD2-98877CEECEA5.jpeg
    2,8 MB · Wyświetleń: 41
  • B0BD87CB-B7A4-4965-96E0-47909B2190D7.jpeg
    B0BD87CB-B7A4-4965-96E0-47909B2190D7.jpeg
    2,6 MB · Wyświetleń: 36
  • 614182BE-D287-442A-BE63-E1A8394C85E2.jpeg
    614182BE-D287-442A-BE63-E1A8394C85E2.jpeg
    2,6 MB · Wyświetleń: 41
Dziewczyny tak się zaczęłam martwić generalnie odkąd się dowiedziałam to brzuch mnie raz boli raz nie i i to są różne bóle raz jak na miesiączkę raz kłują jajniki a raz uczcie takiego zapieczenie no nie wiem jak to określić i dziś na majtkach zauważyłam śluz tak jakby żółto brązowy co prawda nie ma go jakoś dużo ale zaczęłam panikować a w przecież w piątek byłam u ginekologa i był pęcherzyk nie wiem co mam myśleć strasznie mnie to stresuje 😢
Jeżeli nie przestanie a ten śluz zacznie się robić bardziej brązowy, ja bym nie czekala tylko pojechala na Izbę przyjęć ni
Dziewczyny tak się zaczęłam martwić generalnie odkąd się dowiedziałam to brzuch mnie raz boli raz nie i i to są różne bóle raz jak na miesiączkę raz kłują jajniki a raz uczcie takiego zapieczenie no nie wiem jak to określić i dziś na majtkach zauważyłam śluz tak jakby żółto brązowy co prawda nie ma go jakoś dużo ale zaczęłam panikować a w przecież w piątek byłam u ginekologa i był pęcherzyk nie wiem co mam myśleć strasznie mnie to stresuje 😢
Brązowe plamienia są niebezpieczne, jeżeli jeszcze raz zauważysz ja bym pojechała na Izbę przyjęć.
Dziewczyny tak się zaczęłam martwić generalnie odkąd się dowiedziałam to brzuch mnie raz boli raz nie i i to są różne bóle raz jak na miesiączkę raz kłują jajniki a raz uczcie takiego zapieczenie no nie wiem jak to określić i dziś na majtkach zauważyłam śluz tak jakby żółto brązowy co prawda nie ma go jakoś dużo ale zaczęłam panikować a w przecież w piątek byłam u ginekologa i był pęcherzyk nie wiem co mam myśleć strasznie mnie to stresuje 😢
 
Dziewczyny tak się zaczęłam martwić generalnie odkąd się dowiedziałam to brzuch mnie raz boli raz nie i i to są różne bóle raz jak na miesiączkę raz kłują jajniki a raz uczcie takiego zapieczenie no nie wiem jak to określić i dziś na majtkach zauważyłam śluz tak jakby żółto brązowy co prawda nie ma go jakoś dużo ale zaczęłam panikować a w przecież w piątek byłam u ginekologa i był pęcherzyk nie wiem co mam myśleć strasznie mnie to stresuje 😢
Ja również mam takie bóle, ale już od transferu, raz kłuję ale tylko jeden jajnik, raz czuję ból podbrzusza jak na okres a nieraz w podbrzuszu tak pociągnie /za kłuję że muszę chwilę usiąść i puszcza 😔
Mam nadzieję że takie bóle są normalne😔
 
Ja również mam takie bóle, ale już od transferu, raz kłuję ale tylko jeden jajnik, raz czuję ból podbrzusza jak na okres a nieraz w podbrzuszu tak pociągnie /za kłuję że muszę chwilę usiąść i puszcza 😔
Mam nadzieję że takie bóle są normalne😔mnie na
Mnie nie boli jako tako brzuch,czasami właśnie zakuje ale ciągle ten lewy jajnik...
I czasami taki delikatny hmmm nie wiem czy to można nazwać bólem po prostu czuję brzuch o 🙂
 
Dziewczyny tak się zaczęłam martwić generalnie odkąd się dowiedziałam to brzuch mnie raz boli raz nie i i to są różne bóle raz jak na miesiączkę raz kłują jajniki a raz uczcie takiego zapieczenie no nie wiem jak to określić i dziś na majtkach zauważyłam śluz tak jakby żółto brązowy co prawda nie ma go jakoś dużo ale zaczęłam panikować a w przecież w piątek byłam u ginekologa i był pęcherzyk nie wiem co mam myśleć strasznie mnie to stresuje 😢
Jeżeli śluz jest zabarwiony na brązowo lub czerwono/różowo należy skonsultować z lekarzem. Ciągle na to uczulam bo ja w ciąży straconej taki śluz miałam. Jeden lekarz mi powiedział aby brac witamine C żeby wzmocnic naczynia krwionośne...ale u mnie ta wit c nic by nie pomogła.
 
Mnie w ciąży z córką piekło koło pępka ,nie wiem co to było i o co chodziło 😁
Ale w 8 miesiącu przeszłam półpasiec,myślałam że się wykoncze tak piekło ,miałam od pępka parę drobnych krostek i 3 duże jak po oparzeniu na plecach,zostały mi do dziś blizny.
 
reklama
Do góry