reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcowe mamy 2023

reklama
dzięki, tylko, że masz męża, który Cię wspiera. Mój tratuje mnie jak problem, jak kulę u nogi. Bo beze mnie miałby lepiej, miałby więcej pieniędzy. Bo jest covid wojna, bo wszystko drożeje. Bo koledzy mają tak fajnie takie fajne zadowolone szczęśliwe żony. A ja to jestem takie byle co.
Po co jesteś z tym facetem który Cię tak traktuje? Mi to zakrawa na przemoc psychiczna wobec Ciebie. Olej go bo szkoda życia. Widzę że czujesz się jak kupa przy nim. Może czas zacząć żyć jak człowiek ?

Ah :( To szukaj innej i nic nie mów, że jesteś w ciąży. Normalnie nóż się w kieszeni otwiera. Wszędzie tylko zarzuty, że kobiety w ciąży "zatajają" ten fakt. No ale co zrobić jak pracodawcy nie mają litości i nie przedłużą umowy, bo ktoś jest w ciąży eh..
Ja też w poprzedniej pracy jak zaszłam w ciążę to po macierzyńskim chciałam wrócić i mi zaproponowali stanowisko takie najniższe bez kwalifikacji a wcześniej miałam za fajne pieniądze stanowisko specjalisty. Prawo mówi że nie mogą tak zrobić ale co będę się z nimi sądzić? Firma prywatna to była i robili co chcieli. Ale już tam na szczęście nie pracuje, obecnie mam lepsza pracę i więcej zarabiam :-)

To i ja nieśmiało dołaczam…przewidywany termin z apki 08.03.2023 😊
Witaj! Rozgosc się tutaj 🥰 Masz już termin pierwszej wizyty? Ja się nie mogę dodzwonić do gina na NFZ , będę musiała się tam pofatygować osobiście. Do gina prywatnie mam przyjść bez umawiania kiedy mi pasuje 😆
 
Po co jesteś z tym facetem który Cię tak traktuje? Mi to zakrawa na przemoc psychiczna wobec Ciebie. Olej go bo szkoda życia. Widzę że czujesz się jak kupa przy nim. Może czas zacząć żyć jak człowiek ?
Nie będę rozwijać tematu, bo to nie jest wątek o mnie. Nie zawsze wszystko jest takie proste. Tu nie ma perspektyw gdzie mieszkam, ani fajnej pracy, ani dobrej płacy.
 
Nie będę rozwijać tematu, bo to nie jest wątek o mnie. Nie zawsze wszystko jest takie proste. Tu nie ma perspektyw gdzie mieszkam, ani fajnej pracy, ani dobrej płacy.
Wg mnie to tylko wymówki, zawsze można się przeprowadzić do większego miasta. Jest wiele miejsc gdzie oferują pracę z noclegiem np domy wczasowe. Opieka nad osobami starszymi itp
 
Wg mnie to tylko wymówki, zawsze można się przeprowadzić do większego miasta. Jest wiele miejsc gdzie oferują pracę z noclegiem np domy wczasowe. Opieka nad osobami starszymi itp
tak oczywiście że można, ale mam tutaj rodziców starszych a rodzeństwa nie mam więc póki co nie jest to możliwe żeby się przeprowadzić, bo ich nie zostawię.
 
Ja ustawiłam sobie wizytę u doktorka na 26.05 na 8:20 (akurat po urlopie i jego i moim 😂) powinno to być 7+1, a jeśli nie dociągnę to pokażę mu wyniki z kolejnej biochemicznej i wtedy go będę cisnąć o dodatkowe badania
 
Dziewczyny, tak długo marzyłam o tych dwóch kreskach na teście. Nie mogę uwierzyć że to się dzieje 😱 są takie piękne, nie mogę się napatrzeć. Coś mi się wydaje że mi odbije jako matce...😁
 

Załączniki

  • IMG20220706130951.jpg
    IMG20220706130951.jpg
    1 013,9 KB · Wyświetleń: 55
Ja ustawiłam sobie wizytę u doktorka na 26.05 na 8:20 (akurat po urlopie i jego i moim 😂) powinno to być 7+1, a jeśli nie dociągnę to pokażę mu wyniki z kolejnej biochemicznej i wtedy go będę cisnąć o dodatkowe badania
Będzie dobrze! Musimy myśleć pozytywnie, chociaż powiem, ze także boje się narazie cieszyć. Ale stało się! Jesteśmy w ciąży. A dalej co ma być to i tak będzie. Trzymam kciuki 😘
 
reklama
Do góry