reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2023

Po co jesteś z tym facetem który Cię tak traktuje? Mi to zakrawa na przemoc psychiczna wobec Ciebie. Olej go bo szkoda życia. Widzę że czujesz się jak kupa przy nim. Może czas zacząć żyć jak człowiek ?


Ja też w poprzedniej pracy jak zaszłam w ciążę to po macierzyńskim chciałam wrócić i mi zaproponowali stanowisko takie najniższe bez kwalifikacji a wcześniej miałam za fajne pieniądze stanowisko specjalisty. Prawo mówi że nie mogą tak zrobić ale co będę się z nimi sądzić? Firma prywatna to była i robili co chcieli. Ale już tam na szczęście nie pracuje, obecnie mam lepsza pracę i więcej zarabiam :-)


Witaj! Rozgosc się tutaj 🥰 Masz już termin pierwszej wizyty? Ja się nie mogę dodzwonić do gina na NFZ , będę musiała się tam pofatygować osobiście. Do gina prywatnie mam przyjść bez umawiania kiedy mi pasuje 😆
Mnie po macierzynskim zdegradowali z lidera na specjalistę. Nowym liderem zostal facet, bo przecież nie zajdzie w ciążę. 😅
 
reklama
Powiem Wam, że niepotrzebnie poszlam na tą betę. Nie mam nastroju, snuje się bez celu, tylko dzieci mają radość, bo nie chce mi się siedzieć w domu to mają spacery. Mężowi nic nie mówiłam, bo ciągle czekam chyba na okres. Ogólnie jestem panikarą.
 
Powiem Wam, że niepotrzebnie poszlam na tą betę. Nie mam nastroju, snuje się bez celu, tylko dzieci mają radość, bo nie chce mi się siedzieć w domu to mają spacery. Mężowi nic nie mówiłam, bo ciągle czekam chyba na okres. Ogólnie jestem panikarą.
Głowa do góry! Z tego co kojarzę to tez jesteś po poronieniach? Jeżeli dobrze kojarzę, to niestety, ale po takich przejściach ciąża zapewne wyglada trochę inaczej. Ja boje się cieszyć. Dzisiaj poszłam zrobić betę bo myślałam ze będę spokojniejsza, ale już mi się napatoczył wpis @Lelum, ze ma betę na poziomie ponad 400, a jesteśmy na tym samym etapie praktycznie i już głowa mi chodzi jaka będzie moja, czy czasami nie za niska. Ja nie wiem jak ja wytrzymam ten cały okres ciąży. Mam nadzieje ze dotrwam do marca i nie będę musiała się z Wami żegnać… no poprostu człowiek już wie, ze takie rzeczy się niestety zdarzają i to nie gdzies daleko, ale tuż obok nas. Twoja niechęć może być spowodowana zmianami zachodzącymi w Twoim organizmie. Mi dzisiaj tez się nic nie chce. Najchętniej polozylabym się spać ☺️ Ale muszę ogarnąć dom i ugotować obiadek. Zauwazylam ze jak jestem w ruchu to nawet czuje się dobrze, ale jak już usiądę czy się położę to zaraz mnie mdli…
 
Dziewczyny, tak długo marzyłam o tych dwóch kreskach na teście. Nie mogę uwierzyć że to się dzieje 😱 są takie piękne, nie mogę się napatrzeć. Coś mi się wydaje że mi odbije jako matce...😁
miałam to samo 😍🤪 położyłam je sobie na wierzchu i cały tydzień na nie zerkałam 😍😍😍
 
reklama
Do góry