reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2023

reklama
Dziewczyny a jak umawiacie się na USG połówkowe?
Bo mam do wyboru 19+6 lub 20+6 i nie wiem czy ten tydzień robi jakaś większą różnicę? :)
 
Ja bym poszła później, dziecko większe i anatomię łatwiej będzie ocenić, ja będę miała połówkowe 20+5 zerknij poniżej z bloga mamaginekolog
 

Załączniki

  • 423C11E5-59AE-4D19-9096-36C218B05171.jpeg
    423C11E5-59AE-4D19-9096-36C218B05171.jpeg
    3,5 MB · Wyświetleń: 47
Tak mi się wydawało, że późniejszy termin jest bardziej wskazany :) DZIĘKUJĘ 🥰
Lekarz mi tylko powiedział, żebym nie szła od razu czyli od 18 tygodnia bo to bez sensu.
 
Hej,

ostatnie dwa dni pracy alez ja sie kurcze ciesze.

Miałam dziś wizytę, ku memu wielkiemu zdziwieniu prawdopodobnie spodziewamy się dziewczynki 🤩 Iskierka w przeciwieństwie do syna będzie chyba nie aż taka wyrośnięta, idzie idealnie środkiem parametrów, cały czas usg pokrywa się z OM :)
Wow gratuluje.
Dziewczyny a jak umawiacie się na USG połówkowe?
Bo mam do wyboru 19+6 lub 20+6 i nie wiem czy ten tydzień robi jakaś większą różnicę? :)
zdecydowanie tydzien 20.
 
Ja jeszcze nie myślę o żadnej wyprawce. W pierwszej ciąży sugerując się listami wyprawek na różnych grupach kupiłam wiele niepotrzebnych rzeczy, w drugiej byłam już o wiele mądrzejsza i kupiłam absolutne minimum. Tak na prawdę maluszek potrzebuje tylko kilku ubranek, pieluszki, witaminy D i K oraz mleko. I na wyjście ze szpitala fotelik. Na wszystko inne przyjdzie czas, także nie ma co się spieszyć 😉 Zacznę kompletować ww rzeczy nie wcześniej niż w 30 tc.
 
reklama
Ja jeszcze nie myślę o żadnej wyprawce. W pierwszej ciąży sugerując się listami wyprawek na różnych grupach kupiłam wiele niepotrzebnych rzeczy, w drugiej byłam już o wiele mądrzejsza i kupiłam absolutne minimum. Tak na prawdę maluszek potrzebuje tylko kilku ubranek, pieluszki, witaminy D i K oraz mleko. I na wyjście ze szpitala fotelik. Na wszystko inne przyjdzie czas, także nie ma co się spieszyć 😉 Zacznę kompletować ww rzeczy nie wcześniej niż w 30 tc.
Słuszna uwaga, to moja "pierwsza" ciąża i pomimo tego, że jestem w tym temacie zapełnie "zielona" to też nie planuje się śpieszyć i kupić tylko niezbędne minimum, a w dobie dzisiejszej technologii w sumie jak czegoś zabraknie, to większość sklepów internetowych ma wysyłki w ciągu 24 godzin, 😀 tak więc zakładam, że zdążę jeszcze zaszaleć na zakupach jak dzieciątko się urodzi 😀😀😀
 
Do góry