reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2023

reklama
Ja mam termin na 15 marca (4dni się przesunął po prenatarnych) wózek odbieramy w połowie grudnia a po nowym roku kupuje wszytkie inne rzeczy. Chodz już patrzę na to wszytko i aż wzdycham bo chciałabym już kupować😀😂
 
Ja zacznę jak najpóźniej, bo nie wiem gdzie zmieszczę te wszystkie dziecięce graty 😱 Ale też mam postanowienie, żeby kupić absolutne minimum i ewentualnie uzupełniać w trakcie, bo z pierwszym dzieckiem skończyło się kupą rzeczy kompletnie nieprzydatnych. Większość szybko odsprzedawałam i kupowałam coś innego :p
 
Ja zacznę jak najpóźniej, bo nie wiem gdzie zmieszczę te wszystkie dziecięce graty 😱 Ale też mam postanowienie, żeby kupić absolutne minimum i ewentualnie uzupełniać w trakcie, bo z pierwszym dzieckiem skończyło się kupą rzeczy kompletnie nieprzydatnych. Większość szybko odsprzedawałam i kupowałam coś innego :p
Bo to chyba tak jest przy 1 dziecku. Ja teraz też planuje minimalizm pomimo że mam miejsca wystarczająco 😝
 
Bo to chyba tak jest przy 1 dziecku. Ja teraz też planuje minimalizm pomimo że mam miejsca wystarczająco 😝
Chyba nie było nic zbędnego co kupiłam przy młodym, na początku wszystko się przydawalo to dopiero po 5 miesiącu zaczął gardzi łóżeczkiem i wyć w wózku 🤣
 
Chyba nie było nic zbędnego co kupiłam przy młodym, na początku wszystko się przydawalo to dopiero po 5 miesiącu zaczął gardzi łóżeczkiem i wyć w wózku 🤣
No widzisz każde dziecko inne, każda ciąża i historia inna 😛 ja np będąc w 1 ciąży kupiłam nakładki silikonowe na sutki do kp i ostatnio je wyrzuciłam bo już termin ważności minął.
 
reklama
Do góry