reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2023

reklama
Super pomysł :)
Chciałabym tylko uniknąć sytuacji jaka była przy pierwszym wątku prywatnym - nie skreślać dziewczyn bo "za późno dołączyły do grupy/forum" itd.
Też jestem za tym żeby nie skreślać nikogo, każdy ma życie prywatne a forum ma być dodatkiem nie obowiązkiem. Więc nawet długą nieobecność na forum nie powinna skreślać człowieka.
Kasiu czy Ty dałabyś radę być naszym moderatorem?
 
Dziewczyny zbliża się koniec września. Czy macie ochotę przejść na prywatny wątek ? I czy któraś chce być moderatorem ? 😝
Hej,

Ja bardzo chętnie. Zgłaszałam zresztą taką " potrzebę" gdyby ktoś miał pomysł założenia. Co do moderacji? Ja nie wiem za bardzo o co chodzi, nigdy nic takiego nie robiłam. Z czym się wiąże moderacja?
 
Hej,

Ja bardzo chętnie. Zgłaszałam zresztą taką " potrzebę" gdyby ktoś miał pomysł założenia. Co do moderacji? Ja nie wiem za bardzo o co chodzi, nigdy nic takiego nie robiłam. Z czym się wiąże moderacja?
Tez właśnie jestem zielona w temacie moderatora a wiem że ktoś musi być.
 
Dzień dobry 😁, zglaszam sie do prywatnego. Co do bycia moderatorem to niestety nie wiem jak to działa. Pozatym ja będę musiała pracować do samego rozwiązania i zaczynam nowa prace na koniec października więc chyba nie będę miała wystarczającej ilości czasu żeby to pozadnie ogarnąć 🤓 miłego dnia dziewczyny 😊
 
Hej,

Ja bardzo chętnie. Zgłaszałam zresztą taką " potrzebę" gdyby ktoś miał pomysł założenia. Co do moderacji? Ja nie wiem za bardzo o co chodzi, nigdy nic takiego nie robiłam. Z czym się wiąże moderacja?
Moderacja chyba polega tylko na założeniu wątku na forum z główną moderacja, dodawaniu/usuwaniu osób z grupy i takie ogólne dbanie o porządek i miłą atmosferę ;)

Też jestem za tym żeby nie skreślać nikogo, każdy ma życie prywatne a forum ma być dodatkiem nie obowiązkiem. Więc nawet długą nieobecność na forum nie powinna skreślać człowieka.
Kasiu czy Ty dałabyś radę być naszym moderatorem?
Jeżeli nikt się nie zgłosi to mogę być planem B 🤣
 
reklama
Do góry