reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2023

reklama
Ja zaczynam kompletować wyprawkę od połówkowego, które będzie 19 października. Chcę, żeby mi potwierdzili płeć i wtedy zacznę szaleć. Te 17 tygodni tak mi szybko zleciało. Nic nie mam jeszcze gotowe. Tylko pokój dla małej jest pusty i gotowy na remonty i nowe mebelki.
 
Ja się zastanawiam nad wieloma rzeczami w kontekście tej wyprawki i zupełnie nie wiem. Chciałam kupić baby hug żeby dziecko jeździło ze mną po mieszkaniu ale z drugiej strony to kolejny grat, któremu trzeba znaleźć miejsce. A i tak chce łóżeczko dostawne na kółkach. Normalnie powiem Wam, że ta ciąża jest dla mnie pełna wątpliwości. W pierwszej nic nie wiedziałam to i niczego się nie bałam, nad niczym nie zastanawiałam jakoś specjalnie.
Ogólnie to też czuję jakoś wewnętrznie, że to nie będzie dziewczynka. Może przez to, że w pierwszej ciąży też miała być dziewczynka, a był chłopiec.
 
Ja się zastanawiam nad wieloma rzeczami w kontekście tej wyprawki i zupełnie nie wiem. Chciałam kupić baby hug żeby dziecko jeździło ze mną po mieszkaniu ale z drugiej strony to kolejny grat, któremu trzeba znaleźć miejsce. A i tak chce łóżeczko dostawne na kółkach. Normalnie powiem Wam, że ta ciąża jest dla mnie pełna wątpliwości. W pierwszej nic nie wiedziałam to i niczego się nie bałam, nad niczym nie zastanawiałam jakoś specjalnie.
Ogólnie to też czuję jakoś wewnętrznie, że to nie będzie dziewczynka. Może przez to, że w pierwszej ciąży też miała być dziewczynka, a był chłopiec.
W którym tygodniu się dowiedziałaś, że jednak chłopiec?
 
Ja zaczynam kompletować wyprawkę od połówkowego, które będzie 19 października. Chcę, żeby mi potwierdzili płeć i wtedy zacznę szaleć. Te 17 tygodni tak mi szybko zleciało. Nic nie mam jeszcze gotowe. Tylko pokój dla małej jest pusty i gotowy na remonty i nowe mebelki.
To zupełnie inaczej niż u mnie. Dłuży sie cholernie.
Czekam do połówkowego bo wtedy pewnie ruszy z kopyta czas.
Ja się zastanawiam nad wieloma rzeczami w kontekście tej wyprawki i zupełnie nie wiem. Chciałam kupić baby hug żeby dziecko jeździło ze mną po mieszkaniu ale z drugiej strony to kolejny grat, któremu trzeba znaleźć miejsce. A i tak chce łóżeczko dostawne na kółkach. Normalnie powiem Wam, że ta ciąża jest dla mnie pełna wątpliwości. W pierwszej nic nie wiedziałam to i niczego się nie bałam, nad niczym nie zastanawiałam jakoś specjalnie.
Ogólnie to też czuję jakoś wewnętrznie, że to nie będzie dziewczynka. Może przez to, że w pierwszej ciąży też miała być dziewczynka, a był chłopiec.
Ja w początkowej fazie będe korzystała tylko właśnie z takiej jeżdzącej kołyski więc u mnie to must have ( ale to mam po synku bo żak mi sie było pozbywać bo mam takie cudowne wiklinowe i baaaaaardzo stare z fajną historią ). Jeżeli Ty będziesz miała dostawkę to ja już bym w baby hug nie szła no chyba, że masz w domu naprawdę dużo miejsca lub dom piętrowy.
 
I tak dziewczyny gadacie o wyprawce, że nie wytrzymałam i zamówiłam kilka drobiazgów mojemu maleństwu. To będą pierwsze przedmioty. Ja niestety muszę zbierać całą wyprawkę właściwie od początku, ale już wiem że przyniesie mi to wiele frajdy😄. Też chciałabym się ograniczyć do minimum, bo generalnie nie jestem gadżeciarą. Prędzej mąż, ale ten już teraz zapowiedział że się wtrącał nie będzie.. facet. Mam nadzieję że więcej woli wykaże w opiece nad bobasem 😉. I wiecie co? Jak którejś z Was ostatnio odpisywałam że czuje ruchy, tak dopiero od wczoraj czuje smyranko. I to z całą pewnością jest TO. Aż mi łezka się kręci..
 
Nad czymś takim się zastanawiam na sam początek. Ktoś miał i podzieli się opinia? :)
 

Załączniki

  • Screenshot_20220929-171709_Chrome.jpg
    Screenshot_20220929-171709_Chrome.jpg
    145,6 KB · Wyświetleń: 56
I tak dziewczyny gadacie o wyprawce, że nie wytrzymałam i zamówiłam kilka drobiazgów mojemu maleństwu. To będą pierwsze przedmioty. Ja niestety muszę zbierać całą wyprawkę właściwie od początku, ale już wiem że przyniesie mi to wiele frajdy😄. Też chciałabym się ograniczyć do minimum, bo generalnie nie jestem gadżeciarą. Prędzej mąż, ale ten już teraz zapowiedział że się wtrącał nie będzie.. facet. Mam nadzieję że więcej woli wykaże w opiece nad bobasem 😉. I wiecie co? Jak którejś z Was ostatnio odpisywałam że czuje ruchy, tak dopiero od wczoraj czuje smyranko. I to z całą pewnością jest TO. Aż mi łezka się kręci..
No właśnie ja też coś czuję ale nie wiem czy to to :D Ja generalnie już po urodzeniu czułam długo takie fantomowe ruchy płodu, więc nie ufam sobie w tej kwestii 😅
 
reklama
Do góry