reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2023

reklama
Uhhh No mi się tez nic nie chce, w pracy zasypiam od 12, wiercę się, nie mogę wysiedzieć przy biurku, a w pon lecę w delegacje. Mój glutek jeszcze się nie urodził a już 3 raz będzie leciał samolotem 😅
Dziewczyny a jak u Was z checią na przytulanki? Bo u mnie libido szaleje, aż się sama dziwię 🤷‍♀🤭
 
Z tego co wiem, to liczona jest średnia z ostatnich 12 miesięcy. Przynajmniej u mnie tak jest, bo już 3 dziewczyny były na L4 w ciąży.
Czy ktoś się orientuje, czy w tą średnią wlicza się pobyt na L4? Mam umowę o pracę od grudnia 2021 i podejrzewam, że przed upływem 12 miesięcy pracy pójdę na zwolnienie i jestem ciekawa, jak to się wtedy liczy... 🤔
 
Uhhh No mi się tez nic nie chce, w pracy zasypiam od 12, wiercę się, nie mogę wysiedzieć przy biurku, a w pon lecę w delegacje. Mój glutek jeszcze się nie urodził a już 3 raz będzie leciał samolotem 😅
Dziewczyny a jak u Was z checią na przytulanki? Bo u mnie libido szaleje, aż się sama dziwię 🤷‍♀🤭
Przechodzisz normalnie przez bramki na kontroli bezpieczeństwa jak latasz samolotem? Mnie niedługo czeka pierwszy lot w ciąży i tak się zastanawiam czy te bramki są bezpieczne, bo w internecie różnie piszą.
 
Przechodzisz normalnie przez bramki na kontroli bezpieczeństwa jak latasz samolotem? Mnie niedługo czeka pierwszy lot w ciąży i tak się zastanawiam czy te bramki są bezpieczne, bo w internecie różnie piszą.
są bezpieczne, ewentualnie można się nad zastanawiać jak się pracuje na lotnisku i trzeba przez nie przechodzić kilka razy dziennie, przy takim sporadycznym podróżowaniu w ogóle nie ma zagadnienia ;)
 
Przechodzisz normalnie przez bramki na kontroli bezpieczeństwa jak latasz samolotem? Mnie niedługo czeka pierwszy lot w ciąży i tak się zastanawiam czy te bramki są bezpieczne, bo w internecie różnie piszą.
Szczerze mówiąc to pierwsze słyszę, przechodziłam normalnie, ale z tego co sobie trochę poczytałam to chyba na Chopina jest osobna bramka która można przejść, a w razie czego :) także tym razem pewnie skorzystam
 
Uhhh No mi się tez nic nie chce, w pracy zasypiam od 12, wiercę się, nie mogę wysiedzieć przy biurku, a w pon lecę w delegacje. Mój glutek jeszcze się nie urodził a już 3 raz będzie leciał samolotem 😅
Dziewczyny a jak u Was z checią na przytulanki? Bo u mnie libido szaleje, aż się sama dziwię 🤷‍♀🤭
Libido ? Jakie libido ...
U mnie jest chyba poniżej dna 😭
 
reklama
Hej dziewczyny, mam nadzieję, że w weekend odpoczelyscie i przybyło Wam sił :) my wczoraj organizowaliśmy chrzcino-roczek synowi więc było trochę biegania i przydałby się dziś jeszcze jeden dzień weekendu. Siedzę i wzruszam się jak szybko minął ten rok, w tej ciąży mam ciągle takie emocjonalne wzrusze, co sobie coś przypomnę to mi się chce płakać :D
 
Do góry