reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2023

reklama
Hej

dziś miała USG prenatalne i test z krwi. Na wyniki krwi trzeba czekać ale wg USG jest wszystko ok. Mały człowiek ma już ponad 6 cm i serce jak dzwoń Rączki są, nóżki są. Pomiary prawdiłowe, przepływy prawidłowe. Generalnie to mi wystarczy i już nawet te wyniki krwi mnie średnio interesują.
Na łózku od USG jak lekarz powiedział, że jest ok to dosłownie słyszałam jak spadł mi wielki kamień z serca. Wracałam z aucie jak na haju ahaah. Teraz czuję,że odżyję i w końcu zacznę sie cieszyć.
Termin zostaje okolice 12-15.30

Co do płci powiedział,że nie daje 100%( wiadomka) ale na tą chwilę wszystko idzie ku dziewczynce. I uwaga ! Wcale się nie ciesze. Czemu? Bo tak bardzo marzę o córcę, że nie chce się jednak do tego info przywiązywać, wolę się cieszyć, że po prostu jest zdrowe i cudowne. Jak sie na półwkowym potwierdzi, że jednak laseczka to wtedy dopiero zrobie bal hahahaha
Gratuluję ❤️ i witam w klubie przyszłych małych kobietek, ja też teoretycznie dziewczynka, ale tak sobie myślę, że jak nie ma ram nic między nogami to chyba już nie urośnie 😂😂😂, ale to prawda połówkowe już niebawem, szybko zleci i zobaczymy, czy płeć nadal tą sama 🤗🤗🤗
 
Hej. A dalej rzygam jak kot 😞 no i nie wiem czy pisalam, ale ma byc chłopak...
Bardzo Ci współczuję tych wymiotów 😔 i mam nadzieję że Ci to minie już niedługo.
Mnie przy synku też tak męczyło ... Więc wiem co czujesz.
Ja od kilku dni znowu mogę spać i spać. Dzieci w przedszkolu i cały dzień na nogach i ogarniam wszystko czego przy nich nie jestem w stanie zrobić.
 
Bardzo Ci współczuję tych wymiotów 😔 i mam nadzieję że Ci to minie już niedługo.
Mnie przy synku też tak męczyło ... Więc wiem co czujesz.
Ja od kilku dni znowu mogę spać i spać. Dzieci w przedszkolu i cały dzień na nogach i ogarniam wszystko czego przy nich nie jestem w stanie zrobić.
Moje maluchy niestety sa ciagle ze mną. Ja z córką też tak zwracałam, wiec nastawiam sie jeszcze na miesiąc wrażeń. Jakos ciaza z synem laskawiej mi minęła.
 
Dziewczyny czy któraś orientuje się może jak naliczane jest L4?
Mam od lipca aneks do umowy z wyższa kwota i zastanawiam się jak to będzie policzone.
 
reklama
Do góry