reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2023

Zgadza się.
Natomiast nie wiem co to ma wspólnego z doborem osób do grupy prywatnej ;)

No nic. Wasza decyzja ;)
Kasiu były 2 warunki przyjęcia do grupy. Obecność prawie od początku oraz duża aktywność. Jest to do sprawdzenia przy naszych profilach. Mogło się zdarzyć, że ktoś niechcący został pominięty i jest to naprawiane teraz. Natomiast w momencie gdy dołączyłaś 25 lipca, to temat grupy prywatnej był już dawno omawiany i lista powoli się tworzyła z osób, z którymi mocno się poznałyśmy. Nie bierz tego do siebie.
 
reklama
Kasiu były 2 warunki przyjęcia do grupy. Obecność prawie od początku oraz duża aktywność. Jest to do sprawdzenia przy naszych profilach. Mogło się zdarzyć, że ktoś niechcący został pominięty i jest to naprawiane teraz. Natomiast w momencie gdy dołączyłaś 25 lipca, to temat grupy prywatnej był już dawno omawiany i lista powoli się tworzyła z osób, z którymi mocno się poznałyśmy. Nie bierz tego do siebie.
W momencie kiedy schatzi zadeklarowała się do utworzenia wątku byłam już na forum, aktywna na tyle na ile pozwalał mi czas :)

Wydawało mi się że forum ma na celu łączyć ludzi i wspierać w czasie ciąży a teraz wygląda to troszke inaczej 💔

Tak czy inaczej życzę wszystkim dużo zdrówka i ściskam mocno 🥹
 
W momencie kiedy schatzi zadeklarowała się do utworzenia wątku byłam już na forum, aktywna na tyle na ile pozwalał mi czas :)

Wydawało mi się że forum ma na celu łączyć ludzi i wspierać w czasie ciąży a teraz wygląda to troszke inaczej 💔

Tak czy inaczej życzę wszystkim dużo zdrówka i ściskam mocno 🥹
Ja tak samo i nie rozumiem decyzji, a tworzenie wielu wątków wewnętrznych wydaje mi się co najmniej dziwne. Spoko wszędzie teraz można spotkać się z wykluczeniem, więc w zasadzie nie powinnam się dziwić.
 
Pytanie do bardziej doświadczonych mam, upłynął mi 10 tydz, czy to wpływanie na badania ? Jutro dopiero idę na toksoplazmozę i we, hcv
 
Wiem, że styczniowe mamy aktualizowały listę, moderator dodaje do grupy te aktywne dziewczyny, tak aby nie było wykluczenia i usuwa te co się wykruszają, szkoda trochę 🙁
 
Pytanie do bardziej doświadczonych mam, upłynął mi 10 tydz, czy to wpływanie na badania ? Jutro dopiero idę na toksoplazmozę i we, hcv
Aż takiego doświadczenie nie mam, ale jak robiłam toksoplazmozę, hcv, jeszcze różyczkę itp. to jak pytałam w laboratorium do kiedy mam czas, to Pani poinformowała mnie, że nie ma znaczenie, mają być po prostu zrobione no takie są wymogi, ale określonego czasu nie ma
 
W momencie kiedy schatzi zadeklarowała się do utworzenia wątku byłam już na forum, aktywna na tyle na ile pozwalał mi czas :)

Wydawało mi się że forum ma na celu łączyć ludzi i wspierać w czasie ciąży a teraz wygląda to troszke inaczej 💔

Tak czy inaczej życzę wszystkim dużo zdrówka i ściskam mocno 🥹
owszem grupa była wtedy tworzona, ale z forumowiczek, które miały najdłuższy staż np. miesięczny czy dwumiesięczny. Niektóre z was zadeklarowały przystąpienie do wątku zamkniętego w swoim drugim czy trzecim poście na tej grupie. Tu nie chodzi o wykluczenie. To trochę jak ze znajomościami w realu. Mamy bliższych i dalszych znajomych, z którymi dzielimy się różnymi rzeczami i to jest Ok.
 
Dobra to teraz mi powiedzcie tak,jak robiłam z córką, krzywą cukrową to miałam normy do 140 po 1h jak i po 2h. A teraz norma do 180.
Jeszcze raz sprawdziłam, na tym co dostałam z Diagnostyki po 1h norma 180, a
Dobra to teraz mi powiedzcie tak,jak robiłam z córką, krzywą cukrową to miałam normy do 140 po 1h jak i po 2h. A teraz norma do 180.
Jeszcze raz sprawdziłam, mam z Diagnostyki normę podaną po 1h do 180, a obciążenie glukoza 75g robilam
 
reklama
Wiem, że styczniowe mamy aktualizowały listę, moderator dodaje do grupy te aktywne dziewczyny, tak aby nie było wykluczenia i usuwa te co się wykruszają, szkoda trochę 🙁
Dokładnie też tak było na innym wątku w którym byłam. Tutaj sama dołączyłam późno bo się późno dowiedziałam.
Szkoda tylko że gdy my zaczęłyśmy rozmyślać czy u wszystkich dziewczyn wszystko ok bo nagle zniknęły nie napisały że spadają do zamkniętego wątku.
 
Do góry