reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2023

Cześć dziewczyny 🤗
Widziałam, ze wcześniej dopytywalyscie czy powstał wątek prywatny. Ten wątek jest już od jakiegoś czasu. W związku z tym, ze mi przypadła rola moderatora stworzyłam wówczas listę osób, która przesłałam do administratorki.
Proszę, nie odbierajcie tego osobiście!!! To sa osoby, które na tamten czas były już ze sobą zżyte i chciały stworzyć mini społeczność. Absolutnie nie na zasadzie „tę dam, a ta mi nie pasuje i jej nie dam”.
Pamiętajcie, ze w każdej chwili możecie stworzyć tez swój wątek, z osobami, z którymi chciałybyście dzielić się bardziej intymnymi sprawami :) wówczas trzeba wybrać spośród chętnych osób dwie osoby do roli moderatora + listę osób przesłać do aniaslu.
Miłego dnia 🌸
 
reklama
Cześć dziewczyny 🤗
Widziałam, ze wcześniej dopytywalyscie czy powstał wątek prywatny. Ten wątek jest już od jakiegoś czasu. W związku z tym, ze mi przypadła rola moderatora stworzyłam wówczas listę osób, która przesłałam do administratorki.
Proszę, nie odbierajcie tego osobiście!!! To sa osoby, które na tamten czas były już ze sobą zżyte i chciały stworzyć mini społeczność. Absolutnie nie na zasadzie „tę dam, a ta mi nie pasuje i jej nie dam”.
Pamiętajcie, ze w każdej chwili możecie stworzyć tez swój wątek, z osobami, z którymi chciałybyście dzielić się bardziej intymnymi sprawami :) wówczas trzeba wybrać spośród chętnych osób dwie osoby do roli moderatora + listę osób przesłać do aniaslu.
Miłego dnia 🌸
Troszkę smutno bo wydaje mi się że parę osób aktywnych zostało pominiętych :(
 
Mam wyniki, cukier na czczo ok, cukier po 2h ok, a cukier po 1h 184 a norma do 180, ciekawe co lekarz na to. Tragedii nie ma, może za jakiś czas każe powtórzyć? No coz dalej muszę uważać na to co jem.
Dobra to teraz mi powiedzcie tak,jak robiłam z córką, krzywą cukrową to miałam normy do 140 po 1h jak i po 2h. A teraz norma do 180.
 
Cześć dziewczyny 🤗
Widziałam, ze wcześniej dopytywalyscie czy powstał wątek prywatny. Ten wątek jest już od jakiegoś czasu. W związku z tym, ze mi przypadła rola moderatora stworzyłam wówczas listę osób, która przesłałam do administratorki.
Proszę, nie odbierajcie tego osobiście!!! To sa osoby, które na tamten czas były już ze sobą zżyte i chciały stworzyć mini społeczność. Absolutnie nie na zasadzie „tę dam, a ta mi nie pasuje i jej nie dam”.
Pamiętajcie, ze w każdej chwili możecie stworzyć tez swój wątek, z osobami, z którymi chciałybyście dzielić się bardziej intymnymi sprawami :) wówczas trzeba wybrać spośród chętnych osób dwie osoby do roli moderatora + listę osób przesłać do aniaslu.
Miłego dnia 🌸
jednak chyba pominięte zostało kilka dziewczyn, które były od dłuższego czasu, więc kryteria dla mnie są chyba trochę malo zrozumiale. Na innych wątkach wyglądało to inaczej, ale spoko, taka Wasza wola.
 
jednak chyba pominięte zostało kilka dziewczyn, które były od dłuższego czasu, więc kryteria dla mnie są chyba trochę malo zrozumiale. Na innych wątkach wyglądało to inaczej, ale spoko, taka Wasza wola.
dlatego nie widzę powodu, dla którego nie mogłybyście utworzyć swojego wątku?
 
reklama
Do góry