reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2023

reklama
Tworzenie wątków prywatnych wybiórczo jest bez sensu, po to jest forum, żeby się dzielić doświadczeniem, obawami, czy żeby móc podpytać o cokolwiek, a jak inne dziewczyny mają się czegokolwiek dowiedzieć skoro nie dostają nawet takiej możliwości, bo grupa zamyka się w prywatnym wątku? Tak właśnie stało się na lutowych mamach, choć tam mimo obecności na forum od początku i obecności w wątku prywatnym. Nagle nastała cisza i okazało się że wszyscy przeszli na fb. A ja fb nie mam i nie zamierzam zakładać dla jednej grupy.
 
Aż takiego doświadczenie nie mam, ale jak robiłam toksoplazmozę, hcv, jeszcze różyczkę itp. to jak pytałam w laboratorium do kiedy mam czas, to Pani poinformowała mnie, że nie ma znaczenie, mają być po prostu zrobione no takie są wymogi, ale określonego czasu nie ma
Oki bo się zdenerwowałam, zadzwoniłam do luxmedu po te badania to baba wpisała z terminem ważności do dziś, tłumacze jej ze to na czczo i ze laboratorium zamknięte to nie docierało do niej
 
Dobra dziewczyny ,macie żal i ok. Ale kto pamięta Mysze/Natalie ? Stąd taka decyzja. Po akcji z Myszą dodało się nagle chyba 5nowych osób .nagle. Co miałyśmy myśleć. Dużo z Was dołączyło później akurat po krzywej akcji z Natalią.
 
Dobra dziewczyny ,macie żal i ok. Ale kto pamięta Mysze/Natalie ? Stąd taka decyzja. Po akcji z Myszą dodało się nagle chyba 5nowych osób .nagle. Co miałyśmy myśleć. Dużo z Was dołączyło później akurat po krzywej akcji z Natalią.
Kurcze proszę nie porównujcie innych osób do Myszy/ Natalii bo to jest krzywdzące…
Byłam od początku i nie byłam „myszą”… a tak się teraz czuje.
udzielałam się od początku, pytałam o wątek prywatny, nikt mi tutaj nie odpisał, naprawdę jest mi mega przykro - wystarczyło wrzucić listę która była przygotowana i upewnić się czy ktoś nie został pominięty, dać kilka dni na odpowiedź albo po prostu odpisać jak ktoś pytał że wątek jest. 😞
 
Dobra dziewczyny ,macie żal i ok. Ale kto pamięta Mysze/Natalie ? Stąd taka decyzja. Po akcji z Myszą dodało się nagle chyba 5nowych osób .nagle. Co miałyśmy myśleć. Dużo z Was dołączyło później akurat po krzywej akcji z Natalią.
Kończąc ten wątek dodam tylko że właśnie chodzi o pominięcie dziewczyn które już wtedy były na forum i które się udzielały :)

Nie zmienia to faktu że mleko się rozlało.. myślę że po prostu częściej osób jest tak po ludzku przykro :)
 
Nie rozumiem czemu ukrywalyscie, że jest wątek prywatny. Taka była Wasza decyzja, wstydzilyscie się jej? bo jakoś nikt dziewczynom nie odpowiadał, czy jest watek prywatny. Ja sie serio wkurzylam, wcale nie jest to ok. Musze ochlonac i robie sobie na razie przerwe od forum 😞
 
Ja nie wiem o co chodzi z ta krzywa akcja bo mnie jeszcze nie było. Forum prywatne ma sens bo potem z doświadczenia wiem, ze dziewczyny wymieniają się swoimi prywatnymi problemami a na wątku prywatnym już osoba z zewnątrz, nie znajdzie nic nawet w wyszukiwarce i to jest ok.

Może i dobrze, ze nie trafiliśmy do tak „zamkniętego” grona, skoro dziewczyny ledwo nasikaly na test i już utworzyły swoje forum to zazwyczaj takie mamuśki są niezle zeschizowane i na sile wymyślają dolegliwości, napędzając strach tylko u innych. Taka atmosfera tez nie jest zdrowa.
 
reklama
Do góry