reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2023

reklama
Ja dziewczyny mega stres mam.
Beta 25.06 - 19,450
27.06 - 59,400
29.06 - 107,000

Do tej pory niby ok ale dziś nie wytrzymam i zrobiłam żeby zobaczyć po jednym dniu czy coś rośnie a dziś wynik 123,400 :((( strasznie niski przyrost jak na jedną dobę. Dzisiaj mam masakryczny dzień, cały czas stres...

Jutro idę zrobić betę jeszcze raz żeby zobaczyć ile urosła od tego wyniku 107... Strasznie się martwię 😔😔 oby jutro podskoczyła i nadrobila... Ehh
 
Ja dziewczyny mega stres mam.
Beta 25.06 - 19,450
27.06 - 59,400
29.06 - 107,000

Do tej pory niby ok ale dziś nie wytrzymam i zrobiłam żeby zobaczyć po jednym dniu czy coś rośnie a dziś wynik 123,400 :((( strasznie niski przyrost jak na jedną dobę. Dzisiaj mam masakryczny dzień, cały czas stres...

Jutro idę zrobić betę jeszcze raz żeby zobaczyć ile urosła od tego wyniku 107... Strasznie się martwię 😔😔 oby jutro podskoczyła i nadrobila... Ehh
Nie rób już tej bety… miałaś dobre wyniki, poczekaj na wizytę bo się wykończysz :(
Ja tak czytam to nasze forum i mimo ze mam dobry przyrost to zaczynam się martwić i mieć głupie myśli żeby sprawdzić ponownie, ale boje się ze dostanę taki wynik ze się załamie wiec czekam na wizytę z tym co mam
 
Dla mnie ogólnie non stop chodzenie na betę jest takie, hmm... No nie moja bajka.
Rozumiem, jak są problemy, gdzie tez lekarz radzi, ale normalnie to ja test robię, jest pozytyw i czekam na wizytę. Nawet, jakby się działo coś, to wolę isć na wizytę kolejny raz, niż z tymi betami cudować... Jak ciąża się utrzymie, to utrzymie, jak nie, to nie, po co to chodzenie, kłucie się, stresowanie?
To chyba działa u mnie na uspokojenie ,po jednym poronieniu myśli się już inaczej.no i zrobiłam dwa razy.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry