reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2023

Przyrost mam tylko o 38%...
wiesz co mi lekarz powiedział przy 1 ciąży? żeby nie robić na własną rękę przyrostu. 38% nie jest taki najgorszy, wiem że to nie jest jeszcze tragedia, beta czasem tak ma raz nie jest dwukrotny a potem nagle potrafi być 3 krotny. Jak Cię tak bardzo niepokoi to umów się na wizytę. Ale nie spada!
 
reklama
Ja uczciwie przyznam- nie jestem dojrzała na to żeby mieć dziecko. Chociaż 30 skończyłam, ale wiek nie jest wyznacznikiem dojrzałości. Nie czuję się gotowa, Są kobiety które by wszystko oddały za bycie w ciąży. Ale często tak jest, że się nie ma tego, co się chce. Nie wyobrażam sobie porodu, ciąży, tych długich miesięcy. Potem wstawania w nocy, karmienia. Jeszcze do mnie nie dociera.

A poprzednią ciąże w którym tygodniu straciłaś?
 
wiesz co mi lekarz powiedział przy 1 ciąży? żeby nie robić na własną rękę przyrostu. 38% nie jest taki najgorszy, wiem że to nie jest jeszcze tragedia, beta czasem tak ma raz nie jest dwukrotny a potem nagle potrafi być 3 krotny. Jak Cię tak bardzo niepokoi to umów się na wizytę. Ale nie spada!
Wizytę mam 6lipca.
 
beta nie zawsze przyrasta książkowo. Gorzej jak spada. Nie sugerujcie się tym.
Pani ginekolog, z którą dziś rozmawiałam też mi to powiedziała dzisiaj. Ale zdążyłam się już tak zdołować tym wszystkim, że nie mam siły. Na dodatek w pracy jutro szykuje mi się okropny dzień, mam ochotę wziąć na żądanie. 😭
 
Jutro było by po 24h od dziś 😔
Ja postanowiłam, że już nie robię bety. To za duży stres i analizy. Po sto razy kalkulator hcg i rozkminy. Po wczorajszym dniu jak mi dziewczyny na grupie na fb napisały, że poronię, bo mam fatalny progesteron i niskie przyrosty, dziś mam doła, nie wyspałam się i czuję się źle psychicznie. 😓😓😓
 
reklama
Do góry