reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2022

reklama
Witam wszystkie mamy 😊 Jestem tutaj nowa 😊 również mam termin na marzec. Mam pytanie czy wam rowniez tak przetluszczaja się włosy? Jestem w ciazy po raz drugi i za pierwszym razem miałam piękne lśniące włosy. Teraz to jakiś koszmar ,nie minie pół dnia A ja mam już brudne włosy 😭😭
 
Witam wszystkie mamy 😊 Jestem tutaj nowa 😊 również mam termin na marzec. Mam pytanie czy wam rowniez tak przetluszczaja się włosy? Jestem w ciazy po raz drugi i za pierwszym razem miałam piękne lśniące włosy. Teraz to jakiś koszmar ,nie minie pół dnia A ja mam już brudne włosy 😭😭
U mnie podobnie, nie az tak, ze po pol dnia, ale na drugi dzien juz musze myc.
 
Witam wszystkie mamy 😊 Jestem tutaj nowa 😊 również mam termin na marzec. Mam pytanie czy wam rowniez tak przetluszczaja się włosy? Jestem w ciazy po raz drugi i za pierwszym razem miałam piękne lśniące włosy. Teraz to jakiś koszmar ,nie minie pół dnia A ja mam już brudne włosy 😭😭
nie zauważyłam jakieś nadmiernego przetłuszczania się włosów :)

Witam dziewczyny :)
jak tam samopoczucia :) ?
ja sobie pomału pichcę obiadek, rybki mi się dziś zachciało i do tego pieczone ziemniaczki z suróweczką :)
jakieś ciasto jeszcze zrobię, chyba na szybko bananowca bo mam sporo przejrzałych bananów :)
mąż jeszcze śpi bo całą noc był w pracy, młody poszedł do koleżanki obok i sobie siedzimy z Maniutką (suczka) w kuchni i gotujemy :)
ostatnio zauważyłam wzrost apetytu, przedtem był jadłowstręt i jedzenie z musu, teraz nadrabiam zaległości 😭 :rolleyes: :happy2:
 
Hej 😃 Ja dzisiaj leniwy dzień, cały dzień na kanapie a wieczorem z mężem do kina 😂 trochę rozrywki się należy. Z apetytem mam różnie bo niekiedy mam mega na coś ochotę, a niekiedy nie mogę wejść do kuchni bo każdy zapach mnie drażni, ale co jak co na frytki w tej ciąży mam ciągle ochotę 😂
 
Hej kobietki, ja tez dziś leniwa jedzenia, zaraz jemy obiad a na deser blok czekoladowy♥️ Ja jakos nie mogę pic kawy, nie smakuje mi.
Dziś sprawdzałam śluz wszystko ok.
Nie mam żadnego kłucia jajnikow, przelewania itd. Martwię się od tego piątku tym śluzem zabarwionym na brąz. 🙈
Teraz myśle, czy wszystko dobrze...
 
nie zauważyłam jakieś nadmiernego przetłuszczania się włosów :)

Witam dziewczyny :)
jak tam samopoczucia :) ?
ja sobie pomału pichcę obiadek, rybki mi się dziś zachciało i do tego pieczone ziemniaczki z suróweczką :)
jakieś ciasto jeszcze zrobię, chyba na szybko bananowca bo mam sporo przejrzałych bananów :)
mąż jeszcze śpi bo całą noc był w pracy, młody poszedł do koleżanki obok i sobie siedzimy z Maniutką (suczka) w kuchni i gotujemy :)
ostatnio zauważyłam wzrost apetytu, przedtem był jadłowstręt i jedzenie z musu, teraz nadrabiam zaległości 😭 :rolleyes: :happy2:
Tak, ja tez zaczęłam trochę więcej jeść i mdłości już jakby słabsze :).
A czujecie bóle w macicy? Wczoraj miałam na tyle mocne, ze musiałam wziąć nospe i trochę się przestraszyłam, ale nie było krwawienia ani nic, wiec research pokazał, że to normalne i może już występować :)
 
12+6, spodnie górskie póki co super :p teść, teściowa, ani szwagier nic nie zauważyli:D
 

Załączniki

  • Screenshot_20210822-180540_Gallery.jpg
    Screenshot_20210822-180540_Gallery.jpg
    173,2 KB · Wyświetleń: 88
reklama
Tak, ja tez zaczęłam trochę więcej jeść i mdłości już jakby słabsze :).
A czujecie bóle w macicy? Wczoraj miałam na tyle mocne, ze musiałam wziąć nospe i trochę się przestraszyłam, ale nie było krwawienia ani nic, wiec research pokazał, że to normalne i może już występować :)
macica się rozrasta, to normalne, mnie też czasem tak boli że muszę nospę brać
 
Do góry