reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2022

Hej ;) ja tutaj pierwszy raz . Jestem w 10tc5 dni chciałam Was zapytać czy któraś miała taki dziwny śluz bardzo ciągnący żółty? On nie jest cały czas pojawia się od ok tygodnia np rano przy podcieraniu. Potem już go nie ma albo jest zwykły bezbarwny. Przeczytałam że tak wygląda czop śluzowy ale czy na tak wczesnym etapie to możliwe żeby wypadywał? Biorę duphaston ze względu na krwawienie w 6 tc.
czop śluzowy jak odchodzi ma konsystencję galaretki więc moim zdaniem to nie to, może masz jakąś infekcję albo po duphastonie ?
 
reklama
Na pewno możesz :) będziesz z wyprzedzeniem wiedziała co i jak. A z drugiej strony, jak założysz nowy temat, to będą tam osoby z bardziej aktualnymi dla Ciebie sprawami - nawet rozpiętość miesiąca to sporo (12 tc vs 8 tc to znaczna różnica). Najlepiej zostań i tu, i załóż nowy temat 😅
Dziekuje bardzo ♥️ Troche mi zajelo odkopanie tej wiadomosci 😉 Termin mam na 14 kwiecien i chyba faktycznie zaloze nowy temat. Moze jakies mamusie sie znajda ♥️ Co do tego czy moglabym zostac tutaj, to bylabym bardzo wdzieczna. Mieszkam w UK i pierwsze usg mam dopiero za 6 tygodni, czyli bede w polowie 12 tygodnia. Do tego czasu zwariuje 😭 Nie mam tutaj zbytnio kolezanek z ktorymi moglabym pogadac, a te ktore mam nie sa w ciazy, wiec za bardzo nie wiedza co mi powiedziec 🤣
 
Dziekuje bardzo ♥️ Troche mi zajelo odkopanie tej wiadomosci 😉 Termin mam na 14 kwiecien i chyba faktycznie zaloze nowy temat. Moze jakies mamusie sie znajda ♥️ Co do tego czy moglabym zostac tutaj, to bylabym bardzo wdzieczna. Mieszkam w UK i pierwsze usg mam dopiero za 6 tygodni, czyli bede w polowie 12 tygodnia. Do tego czasu zwariuje 😭 Nie mam tutaj zbytnio kolezanek z ktorymi moglabym pogadac, a te ktore mam nie sa w ciazy, wiec za bardzo nie wiedza co mi powiedziec 🤣
Hej May, tez mieszkam w UK, jestem w 11tc i mam za soba 5 usg, w tym tygodniu kolejne i prenatalne na NHS 1.09. Absolutnie nie musisz czekac do 12tc. Poszukaj w swoim miescie np Ultrasound direct albo window to the womb, sa tez polskie kliniki. Koszt usg nie jest bardzo wysoki £45-70, a bedziesz spokojniejsza.
 
Dziękuję Ci bardzo kochana za pomoc ❤
Jak juz dziewczyny wspomniały, od kilku dni troszkę mnie tu mniej, bo mam straszne nudności.

Biorę listę dziewczyn chętnych do wątku prywatnego i przekazuję dla Adminki 😊

Proszę tylko o wyrozumiałość, bo troszkę się czeka na dodanie do grupy. Dziewczyny ostatnio czekały około tygodnia.
Hej można jeszcze dołączyć do tego prywatnego? :)
 
Ja jem owoce na tony i zdarza mi sie 3x dziennie ;) Zwlaszcza po arbuzie ;) Tylko u mnie to jest pol arbuza na raz a nie dwa plasterki 😂
Ja już 6 dzień... zawsze przed ciaza codziennie po kawie 🙀a teraz szok kobiety
Ja już 6 dzień... zawsze przed ciaza codziennie po kawie 🙀a teraz szok kobiety
ja podobnie jak Stillgrey jem owoce i to głównie te, które maja pestki (pestki czyszczą i pobudzają jelita) czyli arbuz, winogrona z pestkami i u mnie problemu nie ma :) spróbujcie dziewczyny :)
moja koleżanka z kolei też ma problem z zaparciami i u niej świetnie się sprawdzają suszone morele ;)
 
reklama
Witam wtorkowo, ja już na nogach :)
moja suczka nie ma litości, pies sąsiadów szczeka jak wściekły to moja Mańka od razu jest zwarta i gotowa i leci na ogród, masakra 😭 😂
wczoraj się zważyłam i mam 2 kg do przodu, myślałam że będzie gorzej 😂
z Nikosiem jak byłam w ciąży przytyłam łącznie 16 kg, z czego 10 kg miałam mniej od razu po porodzie, zobaczymy jak będzie teraz :)
 
Do góry