reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2022

Dziewczyny czy jesteście już na zwolnieniach? Jak do tego podchodzi lekarz, na początku ciąży?
Myśle, że dużo zależy od Twojego stanu zdrowia, wieku, typu pracy i samopoczucia. Ja na zwolnieniu byłam przez tydzień, jak pojawił się krwiak, ale poza tym planuje pracować do ostatniej możliwej chwili, bo lubię :). A lekarze już wcześniej proponowali mi zwolnienie i gdybym chciała to mogłabym być znacznie dłużej. Generalnie lekarz nie powinien kręcić nosem - przecież wiadomo, że na początku możesz się zle czuć i jest większe zagrożenie, wiec przynajmniej na pierwszy trymestr powinien dać bez marudzenia…
 
reklama
O tak staniki to samo. To daj znać jak coś znajdziesz fajnego i gdzie 😃 Ja widziałam tez ze h&m są fajne ciążowe, ale nie wiem czy tylko dla zaawansowanych maja czy tez dla takich początkowych tez
ok, na pewno wejdę H&M po ten stanik to dam znać :)
Ja chodziłam 32 lub 34 ateraz 36😃 ja to boję się iść na zakupy chyba poczekam do 30 września na te badania prenatalne i jak będzie dobrze to wybiorę się na zakupy.
Ja mam prenatalne 17 września, też się boję, ale coś nosić trzeba jak się człowiek w swój rozmiar pomału nie mieści :)
 
Myśle, że dużo zależy od Twojego stanu zdrowia, wieku, typu pracy i samopoczucia. Ja na zwolnieniu byłam przez tydzień, jak pojawił się krwiak, ale poza tym planuje pracować do ostatniej możliwej chwili, bo lubię :). A lekarze już wcześniej proponowali mi zwolnienie i gdybym chciała to mogłabym być znacznie dłużej. Generalnie lekarz nie powinien kręcić nosem - przecież wiadomo, że na początku możesz się zle czuć i jest większe zagrożenie, wiec przynajmniej na pierwszy trymestr powinien dać bez marudzenia…
Niestety nie mam pracy, z której mogę odchodzić i wracać. Jeśli teraz zdeklaruje, że od 1 września mnie nie będzie to muszę być na l 4 do końca, bo zatrudnia nowa osobe. Póki co czuje się bardzo źle, ale boję się że lekarz będzie uważał, że to wymówka i nie da.
W mojej pracy zw na np tydzień i powrót, w ogóle nie wchodzą w grę. Albo jestem, albo mnie nie ma.
 
Niestety nie mam pracy, z której mogę odchodzić i wracać. Jeśli teraz zdeklaruje, że od 1 września mnie nie będzie to muszę być na l 4 do końca, bo zatrudnia nowa osobe. Póki co czuje się bardzo źle, ale boję się że lekarz będzie uważał, że to wymówka i nie da.
W mojej pracy zw na np tydzień i powrót, w ogóle nie wchodzą w grę. Albo jestem, albo mnie nie ma.
No to musisz ocenić swoje siły i szanse poprawy - w którym tygodniu teraz jesteś?
A jeśli do września nadal będziesz przed 11 tc (czyli jeszcze małe szanse na poprawę samopoczucia), to walcz o zwolnienie i się nie przejmuj, zdrowie teraz najważniejsze :)
 
Hej dziewczyny, wczoraj mieliśmy impreze urodzinowa z mężem. Zatańczyłam powoli 2-3 kawałki i poczułam śluz (idąc łazienki)
Kolor biało-brązowy z odcieniem lekko żółtym . 🙈 trochę się przerazilam
Mam nystatyne na grzybice. Biorę tabletki dopochwowe.
Dzisiaj nic mnie nie boli, nie plamie nie krwawie. Ale ten śluz mnie przeraził..
 
ja po zakupach :) kupiłam 2 staniki w H&M i do tego dwa 2-paki majtek :) staniki rewelacja, leżą rewelacyjnie i najważniejsze bez fiszbin, nie uciskają :) ciemna zieleń khaki i brązowy :)
co do jakiś portek to już problem nic mi nie podpasowało, ale za to kupiłam sobie takie leciutkie spodnie dresowe do biegania po domu, rewelacja :)
dziś mam jakiś leniwy dzień i lekko ospały, wstałam po drzemce i nie mogę się dobudzić kawką :)
 
ja po zakupach :) kupiłam 2 staniki w H&M i do tego dwa 2-paki majtek :) staniki rewelacja, leżą rewelacyjnie i najważniejsze bez fiszbin, nie uciskają :) ciemna zieleń khaki i brązowy :)
co do jakiś portek to już problem nic mi nie podpasowało, ale za to kupiłam sobie takie leciutkie spodnie dresowe do biegania po domu, rewelacja :)
dziś mam jakiś leniwy dzień i lekko ospały, wstałam po drzemce i nie mogę się dobudzić kawką :)
Te staniki świetne, chyba się przejdę za tydzień po takie 😃 Ja tez mam dzisiaj leniwy dzień, rano ból głowy i leżenie z okładem na głowie 😂 ale wyszłam na powietrze posiedzieć i przeszło całe szczęście 😃
 
reklama
Te staniki świetne, chyba się przejdę za tydzień po takie 😃 Ja tez mam dzisiaj leniwy dzień, rano ból głowy i leżenie z okładem na głowie 😂 ale wyszłam na powietrze posiedzieć i przeszło całe szczęście 😃
różne kolory u mnie były, jeszcze białe, ciemnoróżowe, szare, czarne, ale muszę powiedzieć że leżą rewelacyjnie :D
 
Do góry