reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2022

Robimy masę 😂 ja cis czuje za może wrzesień w 38 pochodzę ale październik to już wątpię jak teraz są na styk :eek:
buhahaha dokładnie, będziemy turlać się jak kuleczki :)
ja widziałam ostatnio w Carry i C&A coś takiego a'la ciązowego w sensie spodni i leginsów, muszę dziś poprzymierzać co tam mają i stanik większy kupić ale taki sportowy bo te fiszbiny mnie do szału doprowadzają ...
 
reklama
buhahaha dokładnie, będziemy turlać się jak kuleczki :)
ja widziałam ostatnio w Carry i C&A coś takiego a'la ciązowego w sensie spodni i leginsów, muszę dziś poprzymierzać co tam mają i stanik większy kupić ale taki sportowy bo te fiszbiny mnie do szału doprowadzają ...
O tak staniki to samo. To daj znać jak coś znajdziesz fajnego i gdzie 😃 Ja widziałam tez ze h&m są fajne ciążowe, ale nie wiem czy tylko dla zaawansowanych maja czy tez dla takich początkowych tez
 
O tak staniki to samo. To daj znać jak coś znajdziesz fajnego i gdzie 😃 Ja widziałam tez ze h&m są fajne ciążowe, ale nie wiem czy tylko dla zaawansowanych maja czy tez dla takich początkowych tez
o właśnie H&M :)
ostatnio kupiłam coś takiego i jestem mega zadowolona i do tego majtki 2-paki białe i żółte
to bym chciała przymierzyć jak będzie https://www2.hm.com/pl_pl/productpage.0786187010.html
 
Ja chodziłam 32 lub 34 ateraz 36😃 ja to boję się iść na zakupy chyba poczekam do 30 września na te badania prenatalne i jak będzie dobrze to wybiorę się na zakupy.
Ja zwlekam dopóki mieszczę się w to co mam w szafie, na razie mam trzy pary 38 może starczy na wrzesień 😂 tylko staniki na bank muszę wymienić bo się nie da chodzić 😅😂
 
Ostatnia edycja:
Ja zwlekam dopóki mieszczę się w to co mam w szafie, na razie mam trzy pary 38 może starczy na wrzesień 😂 tylko staniki na bank muszę wymienić bo się nie da chodzić 😅😂
To koniecznie musisz go kupic😁 ja zrobię porządki w szafie i napewno coś luźnego wygrzebie. A później coś wymyślę. U mnie jest kilka fajnych ciucholandów i naprawdę fajne i nie drogie rzeczy można kupić często jeszcze nowe.
 
reklama
Ja od 6 nie śpię, ale mnie budzi toaleta 😂 Ja tez zaczynam powoli myśleć o jakiś zakupach spodniowych, zrobiło się chłodniej a wszystkie moje spodnie 36 w których chodziłam przed ciąża są za małe, wchodzę w 38 ale już jest tak na styk że siedzą dobrze, ale na jak długo 😂
Hahaha, widać, że podobne etapy ciąży, ja tez planuje podejść dzisiaj po zakupy, bo spodnie i staniki robią się niewygodne, a niedługo wyjeżdżam na miesiąc ;). Dzięki za podpowiedzi miejsc, pewnie tam posprawdzam ;).
 
Do góry