reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcowe mamy 2022

@blanny wszystko będzie dobrze, trzymam kciuki :)
Czy tylko ja nie mam żadnych objawów? 🙈 Nic mnie nie ciągnie, nie jest mu słabo, no może piersi trochę bardziej zaokrąglone, a tak poza to kompletnie nic. Może dlatego jeszcze nie wierzę 😂 Do męża też nie dociera.
Hahah, to ciesz się, bo nie wiesz, kiedy przyjdą! 😅 Mnie trochę ciągnie podbrzusze i piersi są odrobinę wrażliwe, a też ciągle w to wszystko nie wierzę.
 
reklama
Witam Dziewczyny! Nieśmiało dołączam i wreszcie będę mogła porozmawiać z kimś, kto wie, jak się czuję. Ostatni okres 28 maj, cykle 27 dni, wczoraj miałam dostać okres. Testowałam już 3 dni przed i blada kreska. Stres duży, bo w poprzedniej ciąży mialam mocne krechy, a teraz taki bladzioch 😬 Beta 3 dni przed okresem 182, w poniedziałek idę jeszcze raz. Mam straszną schizę, ze piersi mnie nie bolą za bardzo. Straciłam pierwsze dziecko w 11 tc w marcu 18, a w kwietniu 19 urodziłam synka. Mama, która straci dziecko już chyba nigdy nie zazna spokojnej ciąży… USG dopiero w 12 tygodniu tutaj, gdzie mieszkam. Oszaleję chyba do tego czasu. Miałam nie robić ciągle bety, ale nie dam rady Chyba😄 Jak sobie radzicie z niepewnością?
 

Załączniki

  • F99ACFE4-A5E5-4D5E-8FEB-75C0748F0A9A.jpeg
    F99ACFE4-A5E5-4D5E-8FEB-75C0748F0A9A.jpeg
    3 MB · Wyświetleń: 106
  • C4EFCF13-8B41-42B5-B2E9-D8C1B4954F70.jpeg
    C4EFCF13-8B41-42B5-B2E9-D8C1B4954F70.jpeg
    2 MB · Wyświetleń: 106
Witam Dziewczyny! Nieśmiało dołączam i wreszcie będę mogła porozmawiać z kimś, kto wie, jak się czuję. Ostatni okres 28 maj, cykle 27 dni, wczoraj miałam dostać okres. Testowałam już 3 dni przed i blada kreska. Stres duży, bo w poprzedniej ciąży mialam mocne krechy, a teraz taki bladzioch 😬 Beta 3 dni przed okresem 182, w poniedziałek idę jeszcze raz. Mam straszną schizę, ze piersi mnie nie bolą za bardzo. Straciłam pierwsze dziecko w 11 tc w marcu 18, a w kwietniu 19 urodziłam synka. Mama, która straci dziecko już chyba nigdy nie zazna spokojnej ciąży… USG dopiero w 12 tygodniu tutaj, gdzie mieszkam. Oszaleję chyba do tego czasu. Miałam nie robić ciągle bety, ale nie dam rady Chyba😄 Jak sobie radzicie z niepewnością?
To w ogóle nie są bladziochy tylko grube krechy :) Witaj!
Ja sobie nie radzę. Tym bardziej, że 12-13 dpo moja beta 41.1 (dziś robiłam przyrost i zobaczymy), więc strasznie niska i stresuję się, że może biochem. :(
 
To w ogóle nie są bladziochy tylko grube krechy :) Witaj!
Ja sobie nie radzę. Tym bardziej, że 12-13 dpo moja beta 41.1 (dziś robiłam przyrost i zobaczymy), więc strasznie niska i stresuję się, że może biochem. :(
Dzięki! Ja mam stres, że w poniedziałek piersi bardziej bolały, a teraz mniej. Sama się z siebie śmieję, ale nie mogę powstrzymać myśli. Wyniki bety będzie dzisiaj? Trzymam kciuki.
 
Dzięki! Ja mam stres, że w poniedziałek piersi bardziej bolały, a teraz mniej. Sama się z siebie śmieję, ale nie mogę powstrzymać myśli. Wyniki bety będzie dzisiaj? Trzymam kciuki.
Tak, myślę, że będą przed 16. Dziękuję!

Naprawdę się nie przejmuj. Brak "objawów" o niczym nie świadczy :)
 
Witam Dziewczyny! Nieśmiało dołączam i wreszcie będę mogła porozmawiać z kimś, kto wie, jak się czuję. Ostatni okres 28 maj, cykle 27 dni, wczoraj miałam dostać okres. Testowałam już 3 dni przed i blada kreska. Stres duży, bo w poprzedniej ciąży mialam mocne krechy, a teraz taki bladzioch 😬 Beta 3 dni przed okresem 182, w poniedziałek idę jeszcze raz. Mam straszną schizę, ze piersi mnie nie bolą za bardzo. Straciłam pierwsze dziecko w 11 tc w marcu 18, a w kwietniu 19 urodziłam synka. Mama, która straci dziecko już chyba nigdy nie zazna spokojnej ciąży… USG dopiero w 12 tygodniu tutaj, gdzie mieszkam. Oszaleję chyba do tego czasu. Miałam nie robić ciągle bety, ale nie dam rady Chyba😄 Jak sobie radzicie z niepewnością?
Piękne grube kreski! Ja też sobie nie radzę z niepewnością, ale po prostu myślę, że teraz już nie mam na to wpływu i będzie co ma być. Chociaż przyznam, że do 12 tygodnia pewnie okropnie ciężko byłoby mi wytrzymać, ale dasz radę!
 
Czy tylko ja nie mam żadnych objawów? 🙈 Nic mnie nie ciągnie, nie jest mu słabo, no może piersi trochę bardziej zaokrąglone, a tak poza to kompletnie nic. Może dlatego jeszcze nie wierzę 😂 Do męża też nie dociera.
O jak dobrze, że to piszesz, bo ja się zamęczam, że w poprzedniej ciąży gorzej się czułam na początku, a teraz prawie nic i że to może być zły znak. Ile dni po okresie jesteś?
 
Ja też straciłam ciążę w 8tc i zostaje ten strach. Potem urodziłam syna. Teraz dopiero 3tc 2 dni przed @ i słaba kreska na teście, boję się, czy się utrzyma, nie chcę iść znowu na czyszczenie. Straszne wspomnienia.
 
O jak dobrze, że to piszesz, bo ja się zamęczam, że w poprzedniej ciąży gorzej się czułam na początku, a teraz prawie nic i że to może być zły znak. Ile dni po okresie jesteś?
Teoretycznie dzisiaj powinnam dostać. Beta dwa dni temu 39, dzisiaj powtórzyłam, ale wyniki po południu. A Ty?
 
reklama
Do góry