reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2022

chyba oszaleje. Komentarz lekarza przy wczorajszej beta HCG mam ze ciąża się nie rozwija😭 tylko nie rozumiem dlaczego. W piątek 32 poniedziałek 235 środa 575. Czy dlatego ze wzrost mniejszy? Rozumiecie coś z tego? Aktualnie jest 4+4
 
reklama
chyba oszaleje. Komentarz lekarza przy wczorajszej beta HCG mam ze ciąża się nie rozwija😭 tylko nie rozumiem dlaczego. W piątek 32 poniedziałek 235 środa 575. Czy dlatego ze wzrost mniejszy? Rozumiecie coś z tego? Aktualnie jest 4+4
Szczerze nie rozumiem komentarza bo beta wyglada w porządku. Wrzuć w kalkulator.
 
chyba oszaleje. Komentarz lekarza przy wczorajszej beta HCG mam ze ciąża się nie rozwija😭 tylko nie rozumiem dlaczego. W piątek 32 poniedziałek 235 środa 575. Czy dlatego ze wzrost mniejszy? Rozumiecie coś z tego? Aktualnie jest 4+4

Co za lekarz... Przecież przyrosty super! Nie wiem, o co mu chodzi
 
chyba oszaleje. Komentarz lekarza przy wczorajszej beta HCG mam ze ciąża się nie rozwija😭 tylko nie rozumiem dlaczego. W piątek 32 poniedziałek 235 środa 575. Czy dlatego ze wzrost mniejszy? Rozumiecie coś z tego? Aktualnie jest 4+4
no wiesz.... co za dziad . przeciez wzrost wyglada bardzo dobrze
wez ty sie nie przejmuj choc latwo mowic bo takie slowa ryja psychike ale wez sie zaprzyj i udowodnij dziadowi ze nie zna sie kompletnie i pokaz mu pozniej mala dzidzie :)
 
chyba oszaleje. Komentarz lekarza przy wczorajszej beta HCG mam ze ciąża się nie rozwija😭 tylko nie rozumiem dlaczego. W piątek 32 poniedziałek 235 środa 575. Czy dlatego ze wzrost mniejszy? Rozumiecie coś z tego? Aktualnie jest 4+4
Co za bzdury plecie?! Nie słuchaj takich głupot! Na podstawie tej bety nie mógł wysnuć takich wniosków! Zmień go jak najszybciej i nie zamartwiaj się ;)
 
Dziewczyny, a powiedzcie mi, bo badałam trzy razy HCG, zawsze po 72h i za każdym razem mam przyrost 400%. To normalne jest w ogóle? Niby na beta kalkulatorze wychodzi zupełnie normalnie, ale jak norma jest 115%, a ja mam 400, to trochę się zaczynam martwić🙄 może to jakiś zaśniad czy coś?Zobacz załącznik 1292033
ja w poprzedniej ciazy mialam co 48 h wzrost o 300% i było wszystko ok. W obecnej na samym początku przyrost o 400% tez po 48h i też wszystko ok. U Ciebie z tego co widzę to na dwudniowy przyrost jest 148 % czyli dobrze
 
chyba oszaleje. Komentarz lekarza przy wczorajszej beta HCG mam ze ciąża się nie rozwija😭 tylko nie rozumiem dlaczego. W piątek 32 poniedziałek 235 środa 575. Czy dlatego ze wzrost mniejszy? Rozumiecie coś z tego? Aktualnie jest 4+4
Jak masz przyrost dobry to olej komentarze. Jak jesteś w jakiejś opiece typu Medicover, lux med itp to one są automatycznie wstawiane. Nie wnikają w Twoje poprzednie wyniki, historię. Ja jak w poprzedniej ciąży po poronieniu chciałam sprawdzić czy beta spada to miałam komentarz " wynik prawidłowy, potwierdzona ciąża" także olej....
 
Dzień dobry Marcóweczki!😊
Czy jest ktoś jeszcze po teście ciążowym z terminem porodu na marzec 2022? Odważyłam się już założyć wątek, bo jestem po dzisiejszym porannym, pozytywnym teście i także potwierdzonej becie w laboratorium. Termin z om mam na 1 marca 🥰 Czekam na Was! :)

****************************
Terminy marcowych mamusi 🥰

1.03 @Otylia. @julianap
2.03 @sylwia210295 @nati/misio @JustLillD
3.03
4.03 @Angiee @Alexz89 @Moniś93 @Tralalala25 @Asjunia @blanny
5.03
6.03 @Małasyrenka
7.03
8.03
9.03
10.03
11.03
12.03
13.03
14.03
15.03
16.03
17.03
18.03
19.03
20.03
Poproszę o 07.03.🙃
 
reklama
Jak masz przyrost dobry to olej komentarze. Jak jesteś w jakiejś opiece typu Medicover, lux med itp to one są automatycznie wstawiane. Nie wnikają w Twoje poprzednie wyniki, historię. Ja jak w poprzedniej ciąży po poronieniu chciałam sprawdzić czy beta spada to miałam komentarz " wynik prawidłowy, potwierdzona ciąża" także olej....
Właśnie luxmed🙈
 
Do góry