reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2022

chyba oszaleje. Komentarz lekarza przy wczorajszej beta HCG mam ze ciąża się nie rozwija😭 tylko nie rozumiem dlaczego. W piątek 32 poniedziałek 235 środa 575. Czy dlatego ze wzrost mniejszy? Rozumiecie coś z tego? Aktualnie jest 4+4
Zdecydowanie zmieniła bym lekarza...jak na podstawie samych liczb może stwierdzić coś takiego?
 
reklama
chyba oszaleje. Komentarz lekarza przy wczorajszej beta HCG mam ze ciąża się nie rozwija😭 tylko nie rozumiem dlaczego. W piątek 32 poniedziałek 235 środa 575. Czy dlatego ze wzrost mniejszy? Rozumiecie coś z tego? Aktualnie jest 4+4
Zmień lekarza, jak w ogóle na tak wczesnym etapie ciąży mógł coś takiego powiedzieć
 
Niestety podniósł mi ciśnienie. Tym bardziej ze nie mam objawow. W poniedziałek sutki były bardzo czule teraz już nie i dlatego z taka łatwością spanikowałam ze objawy się cofnęły
 
Dzień dobry Marcóweczki!😊
Czy jest ktoś jeszcze po teście ciążowym z terminem porodu na marzec 2022? Odważyłam się już założyć wątek, bo jestem po dzisiejszym porannym, pozytywnym teście i także potwierdzonej becie w laboratorium. Termin z om mam na 1 marca 🥰 Czekam na Was! :)

****************************
Terminy marcowych mamusi 🥰

1.03 @Otylia. @julianap
2.03 @sylwia210295 @nati/misio @JustLillD
3.03
4.03 @Angiee @Alexz89 @Moniś93 @Tralalala25 @Asjunia @blanny
5.03
6.03 @Małasyrenka
7.03
8.03
9.03
10.03
11.03
12.03
13.03
14.03
15.03
16.03
17.03
18.03
19.03
20.03
 

Załączniki

  • received_201641815218132.jpeg
    received_201641815218132.jpeg
    18 KB · Wyświetleń: 58
reklama
A ile razy już badałaś ? I jaki miałaś ostatni wynik ?
W poniedziałek 21dc beta 50.8
W środek 23dc beta 157.5
Jutro będzie 25dc :)

Dziewczyny, a powiedzcie mi, bo badałam trzy razy HCG, zawsze po 72h i za każdym razem mam przyrost 400%. To normalne jest w ogóle? Niby na beta kalkulatorze wychodzi zupełnie normalnie, ale jak norma jest 115%, a ja mam 400, to trochę się zaczynam martwić🙄 może to jakiś zaśniad czy coś?Zobacz załącznik 1292033
Dla mnie wygląda ok. W pierwszej ciąży miałam przyrosty po 300% i ciąża pojedyncza :)

Dziewczyny a powiedzcie mi, czy to tylko ja jestem jakaś dziwna i nie mam w ogóle bólu piersi? W poprzedniej ciąży cycki były tak wrażliwe, że nawet ich się dotknac nie dało. A tym razem nic.
Któraś też tak ma?
Mnie mrowiły dwa bądź trzy razy. Teraz nic. W pierwszej ciąży się mogłam ich dotknąć. Były gorące i takie pełne a sutki, to myślałam, że mi odpadną z wrażliwości 🙈

chyba oszaleje. Komentarz lekarza przy wczorajszej beta HCG mam ze ciąża się nie rozwija😭 tylko nie rozumiem dlaczego. W piątek 32 poniedziałek 235 środa 575. Czy dlatego ze wzrost mniejszy? Rozumiecie coś z tego? Aktualnie jest 4+4
Stwierdził, że ciaza się nie rozwija? Przepraszam bardzo, ale po czym to on stwierdził? Magiczną kule ma? Przecież przyrosty są w normie.

Według moich obliczen połowa marca 😄 jutro badanie krwi
cześć! Gratulacje! Jutro pierwsza beta? :)
 
Do góry