reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcowe mamy 2022

chyba oszaleje. Komentarz lekarza przy wczorajszej beta HCG mam ze ciąża się nie rozwija😭 tylko nie rozumiem dlaczego. W piątek 32 poniedziałek 235 środa 575. Czy dlatego ze wzrost mniejszy? Rozumiecie coś z tego? Aktualnie jest 4+4
 
reklama
chyba oszaleje. Komentarz lekarza przy wczorajszej beta HCG mam ze ciąża się nie rozwija😭 tylko nie rozumiem dlaczego. W piątek 32 poniedziałek 235 środa 575. Czy dlatego ze wzrost mniejszy? Rozumiecie coś z tego? Aktualnie jest 4+4
Szczerze nie rozumiem komentarza bo beta wyglada w porządku. Wrzuć w kalkulator.
 
chyba oszaleje. Komentarz lekarza przy wczorajszej beta HCG mam ze ciąża się nie rozwija😭 tylko nie rozumiem dlaczego. W piątek 32 poniedziałek 235 środa 575. Czy dlatego ze wzrost mniejszy? Rozumiecie coś z tego? Aktualnie jest 4+4

Co za lekarz... Przecież przyrosty super! Nie wiem, o co mu chodzi
 
chyba oszaleje. Komentarz lekarza przy wczorajszej beta HCG mam ze ciąża się nie rozwija😭 tylko nie rozumiem dlaczego. W piątek 32 poniedziałek 235 środa 575. Czy dlatego ze wzrost mniejszy? Rozumiecie coś z tego? Aktualnie jest 4+4
no wiesz.... co za dziad . przeciez wzrost wyglada bardzo dobrze
wez ty sie nie przejmuj choc latwo mowic bo takie slowa ryja psychike ale wez sie zaprzyj i udowodnij dziadowi ze nie zna sie kompletnie i pokaz mu pozniej mala dzidzie :)
 
chyba oszaleje. Komentarz lekarza przy wczorajszej beta HCG mam ze ciąża się nie rozwija😭 tylko nie rozumiem dlaczego. W piątek 32 poniedziałek 235 środa 575. Czy dlatego ze wzrost mniejszy? Rozumiecie coś z tego? Aktualnie jest 4+4
Co za bzdury plecie?! Nie słuchaj takich głupot! Na podstawie tej bety nie mógł wysnuć takich wniosków! Zmień go jak najszybciej i nie zamartwiaj się ;)
 
Dziewczyny, a powiedzcie mi, bo badałam trzy razy HCG, zawsze po 72h i za każdym razem mam przyrost 400%. To normalne jest w ogóle? Niby na beta kalkulatorze wychodzi zupełnie normalnie, ale jak norma jest 115%, a ja mam 400, to trochę się zaczynam martwić🙄 może to jakiś zaśniad czy coś?Zobacz załącznik 1292033
ja w poprzedniej ciazy mialam co 48 h wzrost o 300% i było wszystko ok. W obecnej na samym początku przyrost o 400% tez po 48h i też wszystko ok. U Ciebie z tego co widzę to na dwudniowy przyrost jest 148 % czyli dobrze
 
chyba oszaleje. Komentarz lekarza przy wczorajszej beta HCG mam ze ciąża się nie rozwija😭 tylko nie rozumiem dlaczego. W piątek 32 poniedziałek 235 środa 575. Czy dlatego ze wzrost mniejszy? Rozumiecie coś z tego? Aktualnie jest 4+4
Jak masz przyrost dobry to olej komentarze. Jak jesteś w jakiejś opiece typu Medicover, lux med itp to one są automatycznie wstawiane. Nie wnikają w Twoje poprzednie wyniki, historię. Ja jak w poprzedniej ciąży po poronieniu chciałam sprawdzić czy beta spada to miałam komentarz " wynik prawidłowy, potwierdzona ciąża" także olej....
 
Dzień dobry Marcóweczki!😊
Czy jest ktoś jeszcze po teście ciążowym z terminem porodu na marzec 2022? Odważyłam się już założyć wątek, bo jestem po dzisiejszym porannym, pozytywnym teście i także potwierdzonej becie w laboratorium. Termin z om mam na 1 marca 🥰 Czekam na Was! :)

****************************
Terminy marcowych mamusi 🥰

1.03 @Otylia. @julianap
2.03 @sylwia210295 @nati/misio @JustLillD
3.03
4.03 @Angiee @Alexz89 @Moniś93 @Tralalala25 @Asjunia @blanny
5.03
6.03 @Małasyrenka
7.03
8.03
9.03
10.03
11.03
12.03
13.03
14.03
15.03
16.03
17.03
18.03
19.03
20.03
Poproszę o 07.03.🙃
 
reklama
Jak masz przyrost dobry to olej komentarze. Jak jesteś w jakiejś opiece typu Medicover, lux med itp to one są automatycznie wstawiane. Nie wnikają w Twoje poprzednie wyniki, historię. Ja jak w poprzedniej ciąży po poronieniu chciałam sprawdzić czy beta spada to miałam komentarz " wynik prawidłowy, potwierdzona ciąża" także olej....
Właśnie luxmed🙈
 
Do góry