reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcowe mamy 2022

Hej kobietki👋 jestem na forum od niedawna i po kilku dniach lektury z Wami dobrgnęłam do konca🙃 (super się Was czyta) Postanowiłam dołączyć do Was, termin z OM wg apki mam na 7marca,ostatnia miesiączka 25maj a dzisiaj 6+3❤ jestem po 3ciążach biochemicznych z jednym drożnym jajowodem i ta ciąża to dla mnie "cud". Mam nadzieję że tym razem będzie inaczej i w marcu przytule swoje maleństwo❤ jestem na acardzie, luteinie i heparynie..na pierwszym usg byłam 01.07. 5+3 i był piękny pecherzyk ale jeszcze bez zarodka za to z dużym krwiakiem obok😥 jestem na l4 i leżę plackiem z nadzieją że się wchłonie, a w poniedziałek na wizycie zobaczę serduszko❤ tyle o mnie.. 3mam dziewczyny kciuki za każdą z nas i co niektórym bijacych ❤❤❤dzisiaj życzę ✊✊
 
reklama
Dziś z ciekawości zrobiłam test z drugiego moczu
emoji28.png
i już się fajnie kreska pokazuje . Ale mam nawalone
emoji1787.png
emoji23.png
Tez robiłam raz na jakiś czas do pierwszej bety. A betę robiłam bardzo pozno bo tydzień po spodziewanym okresie 😉
 
Wg ostatniej mieiswczki 28.02 ale to jest nie możliwe
Dlaczego?
Ja mam na wydruku na 26.02, ale wolałabym zostać z Wami bo czytam wątek od początku ;)
Kojarzę, ze też miałaś ostatni @ 22.05

Dziewczyny trzymam dziś za Was i Wasze kropki kciuki! ;)
Tak też miałam 22.05 i mi wg aplikacji dwóch wychodzi 26 luty. Za tydzień dowiem się od lekarza jaki termin.
 
Hej kobietki👋 jestem na forum od niedawna i po kilku dniach lektury z Wami dobrgnęłam do konca🙃 (super się Was czyta) Postanowiłam dołączyć do Was, termin z OM wg apki mam na 7marca,ostatnia miesiączka 25maj a dzisiaj 6+3❤ jestem po 3ciążach biochemicznych z jednym drożnym jajowodem i ta ciąża to dla mnie "cud". Mam nadzieję że tym razem będzie inaczej i w marcu przytule swoje maleństwo❤ jestem na acardzie, luteinie i heparynie..na pierwszym usg byłam 01.07. 5+3 i był piękny pecherzyk ale jeszcze bez zarodka za to z dużym krwiakiem obok😥 jestem na l4 i leżę plackiem z nadzieją że się wchłonie, a w poniedziałek na wizycie zobaczę serduszko❤ tyle o mnie.. 3mam dziewczyny kciuki za każdą z nas i co niektórym bijacych ❤❤❤dzisiaj życzę ✊✊
O ja też 6+3 🙂
I też po biochemach dwóch.
Dzisiaj idę na usg zobaczyć serduszko mam nadzieje.
Witamy Cię ❤️
 
A no blisko blisko. Ciekawa jestem jak to się będzie miało do terminu z USG. A kiedy idziesz do lekarza?
W pierwszej ciąży z usg wychodził mi termin na 20.02 a z om na 22.02. Urodziłam równiutko w 40tyg właśnie 22 :)
Do lekarza mam zamiar iść po dacie @, czyli po 12.07. Pewnie i tak będę trochę czekan na wizytę 🙄
To będzie taka wizyta bez usg, więc dostanę pewnie skierowanie i w ciągu 2-3 kolejnych tygodni będę miała usg (tak u nas działa na NFZ, że usg jest w innym terminie).
Hej kobietki👋 jestem na forum od niedawna i po kilku dniach lektury z Wami dobrgnęłam do konca🙃 (super się Was czyta) Postanowiłam dołączyć do Was, termin z OM wg apki mam na 7marca,ostatnia miesiączka 25maj a dzisiaj 6+3❤ jestem po 3ciążach biochemicznych z jednym drożnym jajowodem i ta ciąża to dla mnie "cud". Mam nadzieję że tym razem będzie inaczej i w marcu przytule swoje maleństwo❤ jestem na acardzie, luteinie i heparynie..na pierwszym usg byłam 01.07. 5+3 i był piękny pecherzyk ale jeszcze bez zarodka za to z dużym krwiakiem obok😥 jestem na l4 i leżę plackiem z nadzieją że się wchłonie, a w poniedziałek na wizycie zobaczę serduszko❤ tyle o mnie.. 3mam dziewczyny kciuki za każdą z nas i co niektórym bijacych ❤❤❤dzisiaj życzę ✊✊
Witamy w naszym gronie! Jest bardzo duże prawdopodobieństwo, że krwiaczek pójdzie w niepamięć :* myślę, że już powinno być serduszko :)

Dziewczyny, trzymam kciuki za wizyty i czekamy na wieści 🥰
 
reklama
Do góry