reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcowe mamy 2022

reklama
Hej dzoewczyny:) umówiłam się do giną na 28 lipca bedzie wtedy 7+6 trochę mkze późno ale przynajmniej wszystko już powinno widać. Ponad 2 tyg czekania nie wiem jak to wytrzymam ;D jestem też całą w nerwach bo lllgastrolog na USG znalazł mi naczyniaka na wątrobie 26mm. Jeszcze nazwał to guzem prawie zawału tam dostałam. Powiedział że ludzie żyją z tym sto lat i nawet nie wiedzą że mają.. mimo wszystko chciałam to zbadac dostalam badania jakieś markery nowotworowe rąk jelita grubego żołądka i coś tam jeszcze. W sobotę wyniki. Do tego czasu chyba oszaleje :( nigdy w życiu tak się nie bałam. Boję się że ten stres wpłynie na dziecko. Jakby tego było mało to brakło w laboratorium testów na betę, na wynik musze czekac do piątku. Chciałam zobaczyc jak przyrasta.
Mój dziadek miał naczynka na wątrobie i całe życie z tym żył 🙂 zmarł mając 89 lat i to na inną chorobę. Nie martw się to nic złego.
Gratuluję ciąży 😀 ja też mam.iść do ginekologa ok 28 lipca. Chociaż byłam wczoraj ale nic nie było widać. Jakoś dożyjemy do tego terminu 😉
 
A jakie miałaś ostatnie wyniki bety?
Nie martw się, naczyniaki są zwykle zupełnie niegroźne😘 mi kiedyś znaleźli przypadkiem naczyniaka żylnego w płacie czołowym mózgu, tez się z tym żyje „całe życie” jedynie taki wysiłek jak poród naturalny może być niezbyt bezpieczny wiec do rozważenia cc. Zapytaj o to w kontekście porodu i zobaczysz ze wyniki będą dobre 😘
Na prawdę? Moze za bardzo się tym przejęłam.. wiesz jak człowiek się naczyta w internecie to ma dość, przychodzą takie czarne myśli że szok. Ja musze mieć zawsze wszystko czarno na białym bo inaczej będę się martwić. Robiłam będę 1 lipca i wynosiła 45.69 wtedy dowiedzialam się o ciąży.
 
Mój dziadek miał naczynka na wątrobie i całe życie z tym żył 🙂 zmarł mając 89 lat i to na inną chorobę. Nie martw się to nic złego.
Gratuluję ciąży 😀 ja też mam.iść do ginekologa ok 28 lipca. Chociaż byłam wczoraj ale nic nie było widać. Jakoś dożyjemy do tego terminu 😉
Dziewczyny mega sie ciesze ze należe do tej grupy serio. Jest tu takie niesamowite wsparcie. Żałuję że nie napisałam tego odrazu we wtorek;D juz bym dawno się uspokoiła;D ulżyło mi trochę. Przez to wszystko nawet się nie mogłam cieszyć z tej ciąży. Mi gastrolog tez powiedział że nie widać ciąży ale to było bardzo wcześnie staram się myśleć poztywnie :) także byle do 28;)
 
Na prawdę? Moze za bardzo się tym przejęłam.. wiesz jak człowiek się naczyta w internecie to ma dość, przychodzą takie czarne myśli że szok. Ja musze mieć zawsze wszystko czarno na białym bo inaczej będę się martwić. Robiłam będę 1 lipca i wynosiła 45.69 wtedy dowiedzialam się o ciąży.
Naprawdę, mówię Ci, spokojnie, zobaczysz ze to się okaże nieszkodliwe ✊😘 dawaj nam znać jak będzie wynik ale tak jak gadamy, naczyniaki zwykle znajduje się przez przypadek, nie daja objawów, to jest przydatna wiedza tylko w skrajnych sytuacjach typu poród albo tfutfu jakiś wypadek poważny.
I betę powtórzyłas drugi raz teraz, tak? 😘 wybacz ze dopytuje ale jestem świrem totalnym i się nakręcam ze moja mało rośnie, teraz temat bety zajmuje mi jakieś 150 procent uwagi😵‍💫🙉
 
Naprawdę, mówię Ci, spokojnie, zobaczysz ze to się okaże nieszkodliwe ✊😘 dawaj nam znać jak będzie wynik ale tak jak gadamy, naczyniaki zwykle znajduje się przez przypadek, nie daja objawów, to jest przydatna wiedza tylko w skrajnych sytuacjach typu poród albo tfutfu jakiś wypadek poważny.
I betę powtórzyłas drugi raz teraz, tak? 😘 wybacz ze dopytuje ale jestem świrem totalnym i się nakręcam ze moja mało rośnie, teraz temat bety zajmuje mi jakieś 150 procent uwagi😵‍💫🙉
Oby oby ;) 😉 tak we wtorek 2 raz zbadałam ale to wychodzi pi 6 dniach nie wiem czy wogole to ma sens;D
 
Hej dzoewczyny:) umówiłam się do giną na 28 lipca bedzie wtedy 7+6 trochę mkze późno ale przynajmniej wszystko już powinno widać. Ponad 2 tyg czekania nie wiem jak to wytrzymam ;D jestem też całą w nerwach bo lllgastrolog na USG znalazł mi naczyniaka na wątrobie 26mm. Jeszcze nazwał to guzem prawie zawału tam dostałam. Powiedział że ludzie żyją z tym sto lat i nawet nie wiedzą że mają.. mimo wszystko chciałam to zbadac dostalam badania jakieś markery nowotworowe rąk jelita grubego żołądka i coś tam jeszcze. W sobotę wyniki. Do tego czasu chyba oszaleje :( nigdy w życiu tak się nie bałam. Boję się że ten stres wpłynie na dziecko. Jakby tego było mało to brakło w laboratorium testów na betę, na wynik musze czekac do piątku. Chciałam zobaczyc jak przyrasta.
Też mam naczyniaka na wątrobie, dowiedziałam się jescze w liceum, jakieś 10 lat temu. Nie mam żadnych dolegliwości, zapominam nawet tego kontrolować. Ostatni raz USG jamy brzusznej robiłam chyba z 5 lat temu. Może czas się w końcu wybrać na kontrolę ;p

Niczym się nie przejmuj!
 
Dobrze zrobiłaś, a nie tak jak ja, zbadałam szybko przy małej wartości i teraz lecę kolejny raz badać bo się spinam czymś na co i tak nie mamy wpływu. Pięknego przyrostu i dużo spokoju dla Ciebie ❤️
Dziękuje w piątek dam znać jaka ta beta wyszła :) słuchaj każda ciąża jest inna:) czasem myślę że człowiek byłby spokojniejszy gdyby wogole tej bety nie badal;D trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze :)
 
reklama
Do góry