reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcowe mamy 2020

Dziewczyny, myślicie, ze jak wszystkie nasze dzieciaczki wyjdą z brzuszków czyli do końca marca/ początku kwietnia to raczej temat na forum umrze? Wiem, że wszystko mija, ciąża, wizyty u gina, poród i połóg. Ale ja jestem tak sentymentalna, że oprócz ciąży i wizyt i badań brakować mi będzie nawet pisania tutaj 😭😭😭 Jaka ja jestem nienormalna. Tęsknić za zamartwianiem się🙈
 
reklama
Dziewczyny jeśli chodzi o mnie to jest ok, trochę boli tam na dole i dopiero dziś dałam radę wstać i nie mdlec. Urodziłam w 37 i 6. Rano o 3.30 odeszły mi wody ale akcje mam wpisana od 9.30 do 13.17 bo ruszyło dopiero po oksytocynie. Przy 4cm prosiłam już o znieczulenie i jakoś daliśmy radę :)
 
Dziewczyny jeśli chodzi o mnie to jest ok, trochę boli tam na dole i dopiero dziś dałam radę wstać i nie mdlec. Urodziłam w 37 i 6. Rano o 3.30 odeszły mi wody ale akcje mam wpisana od 9.30 do 13.17 bo ruszyło dopiero po oksytocynie. Przy 4cm prosiłam już o znieczulenie i jakoś daliśmy radę :)
A no i dodam że mały jest cudowny, wczoraj jak patrzyłam na niego to plakalam:) nie wiedziałam że można się tak wzruszać drugim czlowiekiem
 
A ja nie mogę pojąć dalej, że mój płód wyszedł i to teraz moja córcia. Mimo płaczu i niewyspania kocham małą nad życie ;)
@Gosiak00 a jak podawali znieczulenie? W kręgosłup? O nie trzeba samemu poprosić? Bo jak pojechałam miałam 3 cm i nawet nikt nie wspomniał o znieczuleniu. Ale np widziałam butlę z gazem ;)
 
@Gosiak00 gratulacje. 😘💞

My tez już rozpakowani.
Spędziłam przed porodem kilka dni w szpitalu ze wzgledu na redukcje ruchów małego.
13tego byl termin. Nie obylo się bez wywoływania.
W końcu bo długim czasie w szpitalu i różnych średnio przyjemnych rzeczach (mój cały plan porodowy poszedł do lasu na grzyby, no może prawie cały) dostałam swoją nagrodę.
Orest urodził się 15marca o 23.37 czasu angielskiego (śmiejemy się w domu, że w Polsce był już 16marca i mały jest dwudatowy 😉).

@Martynka90 Ja też liczę na "pozostanie w grupie". Gdzieś się człowiek sentymentalny robi na "stare lata" 😂
 
@Gosiak00 gratulacje. 😘💞

My tez już rozpakowani.
Spędziłam przed porodem kilka dni w szpitalu ze wzgledu na redukcje ruchów małego.
13tego byl termin. Nie obylo się bez wywoływania.
W końcu bo długim czasie w szpitalu i różnych średnio przyjemnych rzeczach (mój cały plan porodowy poszedł do lasu na grzyby, no może prawie cały) dostałam swoją nagrodę.
Orest urodził się 15marca o 23.37 czasu angielskiego (śmiejemy się w domu, że w Polsce był już 16marca i mały jest dwudatowy 😉).

@Martynka90 Ja też liczę na "pozostanie w grupie". Gdzieś się człowiek sentymentalny robi na "stare lata" 😂
Gratulacje❤ bardzo ładne imię 😍 no niestety im człowiek starszy tym bardziej sentymentalny i placzliwy. Przynajmniej ja tak mam.
 
Gratulacje 😘 Jak ja też już bym chciała być po....te czekanie mnie dobija, nawet z domu nie można wyjść, tylko ten korona wszędzie a ja już głupoty z moimi dziećmi dostajemy 😣
 
Też jeszcze czekam ...Nie myślę o terminowym porodzie...chce przed!
Dziś gin powiedziała że wyglądam już porodowo (a i szyjka też już pracuje)
 
reklama
Do góry