reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2020

reklama
U nas od rana znowu nuda i nic się nie dzieje 😜 a wkurzona jestem na codzien, wiec dzień jak codzien. Ja tez chciałabym znieczulenie, ale to dużo zależy u Nas od dostępności anastyzloga :/
 
Ja też się nastawiam na znieczulenie jeśli będzie taka potrzeba :) idę za tydzień na konsultacje do anestezjologa zobaczę co powie, ale chcę mieć furtkę w razie gdyby było bardzo źle żebym mogła je dostać.
 
Dziewczyny, wiem, że znowu wieczór i znowu Ja w panice i że jestem nudna jak flaki z olejem, ale zaczął mi odchodzić brązowy czop śluzowy, poziom mojego strachu i paniki właśnie wypierdzieliło w kosmos. Dziewczyny będę miała dziecko, jak ja mam to zrobić w ogóle urodzić, znowu wylądowałam w kiblu z nerwów. Ja sobie nie poradzę, jestem w strasznym stanie psychicznym. Jezu tak się boje
 
Ja musialam powiedziec wczesniej ze chce jal mialm 5 cm rozwarcia a przyszedl jak mialam juz wiecej .
Dziewczyny, wiem, że znowu wieczór i znowu Ja w panice i że jestem nudna jak flaki z olejem, ale zaczął mi odchodzić brązowy czop śluzowy, poziom mojego strachu i paniki właśnie wypierdzieliło w kosmos. Dziewczyny będę miała dziecko, jak ja mam to zrobić w ogóle urodzić, znowu wylądowałam w kiblu z nerwów. Ja sobie nie poradzę, jestem w strasznym stanie psychicznym. Jezu tak się boje
Spokojnie :).poród nie jest taki straszny, jeśli odszedł czop.zabarwiony krwia to pewnie niedlugo sie zacznie :) jak będziesz na porodowce powiedz ze chcesz znieczulenie o ile chcesz :)
 
Nie zmrużyłam oka jestem taka zestresowana, narazie boli mnie brzuch jak na okres, ale tak bardziej cały czas niż jakieś skurcze, czy da się je przegapić? 🤦‍♀️ Boje się, że nie będę umiała policzyć co ile one są itp
 
Dziewczyny czy takie skurcze są w ogóle możliwe czy ja serio nie umiem liczyć i to coś innego? Skurczy było 6 od dołu się zaczynają.
 

Załączniki

  • FB0B9D82-D37C-4200-AB81-891030DC8743.png
    FB0B9D82-D37C-4200-AB81-891030DC8743.png
    73,9 KB · Wyświetleń: 126
  • 70A96C07-F1C1-4BB6-91F1-2A5FC253A651.png
    70A96C07-F1C1-4BB6-91F1-2A5FC253A651.png
    76,1 KB · Wyświetleń: 120
Dziewczyny czy takie skurcze są w ogóle możliwe czy ja serio nie umiem liczyć i to coś innego? Skurczy było 6 od dołu się zaczynają.
Chodzi Ci o to że " tak różne"?
Tak
Ale jeżeli w trakcie nie zatyka cię w połowie słowa albo nie musisz się czegoś przytrzymać żeby " się nie przewrócić" - nie zgina cię w pół w trakcie skurcza tzn że to jeszcze " nie te skurcze".
Gdy przyjdą te właściwe, to wtedy już wiesz że to te- do partych jeszcze daleka droga- ale wtedy zacznij zapisywać i powoli się zbierać
Takie miałam popołudniem. Właściwe przyszły około 23 ( tych byłam pewna) o 24 pojechałam ndo szpitala- miałam wtedy kilka cm rozwarcia. O 6 urodzilam
 
Ostatnia edycja:
Słuchajcie czy macie jakieś problemy z jelitami/zoladkiem? Mnie od niecałych dwóch tygodni coraz częściej boli zoladek, nie cały dzień ale o różnych porach A najbardziej wieczorem i z samego rana. Do tego załatwiam się tak jakby "biegunkowo". Mówiłam lekarzowi i powiedzial ze to dlatego że jest ucisk na różne narządy teraz i żebym brała jakiś probiotyk ale szczerze mówiąc to się zaczynam tym martwic. Czy to faktycznie jest normalne? Zaczął mi się 36 tydzień A to już trwa od ok 34.

@Stelka29 ja się nie znam na porodzie [emoji4] ale u Ciebie to się chyba coraz bardziej zbliża do tego najważniejszego momentu.
 
reklama
Nie zmrużyłam oka jestem taka zestresowana, narazie boli mnie brzuch jak na okres, ale tak bardziej cały czas niż jakieś skurcze, czy da się je przegapić? 🤦‍♀️ Boje się, że nie będę umiała policzyć co ile one są itp
Ja też się boję, ani liczyć nie umiem tych skur zy ani chyba nawet dalej nie rozrozniam macicy od jelit :/ Tobie już przynajmniej czop odszedł, a ja się boję że nawet to przegapie. Trzymam kciuki za szybkie i łatwe rozwiązanie😘
 
Do góry