reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2020

reklama
Nie jestescie same :) na pewno jest nas wiecej w tym ja :D tyle ze ja dopiero 13 0 dzis :) i tez mam sie dowiedziec az za miesiac :) czytam i czytam i widze ze kazda przynajmniej ma jakies przeczucia instynkt czy cos :D a ja nie mam pojecia :)
Mój lekarz chyba wychodzi z założenia, że temat płci nie istnieje, ani me ani be w tej kwestii... A szkoda, bo chciałabym wiedzieć, nawet jeśli za miesiąc by się okazało co innego :-D wtedy może jakies uczucia by we mnie ruszyły, bo narazie czuje jakby w brzuchu rósł jakiś obcy :o
 
Przyznać sie , ktora zajada sie pysznościami :D
 

Załączniki

  • Screenshot_2019-09-15-14-28-16~2.png
    Screenshot_2019-09-15-14-28-16~2.png
    544,5 KB · Wyświetleń: 81
ja mam dzisiaj 15+7 ;) ale nawet sie nie łudzę ze dowiem sie na kolejnej wizycie plec , lekarz - prywatny - powiedzial mi w tym tyg. ze plec poznam na drugich prenatalnych czyli 17go pazdziernika... tozto za miesiac, mam wrazenie ze kazda z Was ma juz jakies chocby domysly od swoich lekarzy co do płci a mnie moj lekarz pod tym kątem zbywa :( szkoda ...
Moj lekarz to nawet nie chce słyszeć o zgadywaniu płci przed 20 tygodniem, więc umówiona jestem na taki scan gender który wykonują od 16 tygodnia i wtedy napewno dowiem się kto mieszka w brzuszku bo jak na tą chwilę to tylko intuicja i z nuba dziewczyny sugerowaly synka w co mocno wierzę ale może być niespodzianka. Mój nie maz obstawia girl Ja jednak chce wierzyć że będzie jednak boy [emoji7] jeszcze kilka dni jakoś przeżyje z niewiedzą [emoji6]
 
U mnie na prenatalnych niby powiedziała że dziewczynka Ale za to moja Gin powiedziała że sceptycznie podchodzi do okreslania plci przed 20 tygodniem aktualnie mam 15+1 a wizyte kolejna 2 pazdziernika.
Co do spania na brzuchu to przed ciaza tylko i wyłącznie na brzuchu A potem jak się dowiedziałam to kupiłam poduszkę dla ciężarnych super alternatywa bo żeby się przekręcić na brzuch w nocy to raczej ciężko bo jest ograniczenie i bezpiecznie dla Dzidzi. Najlepiej na lewym boku Ale potem się budzisz cała odretwiala.
 
reklama
Nie jestescie same :) na pewno jest nas wiecej w tym ja :D tyle ze ja dopiero 13 0 dzis :) i tez mam sie dowiedziec az za miesiac :) czytam i czytam i widze ze kazda przynajmniej ma jakies przeczucia instynkt czy cos :D a ja nie mam pojecia :)

Ja też jeszcze nie znam płci a dziś zaczęłam 16tydzień.

Witam. Próbuje nadrobić czytanie ale czasu brak....ehh szkoła się zaczęła a na dodatek z małym chodze 2razy w tyg na zajęcia z integracji sensorycznej i rehabilitacje także ciągle w biegu. Dodatkowo dalej mdłosci mnie męczą

Co do spania na brzuchu to też uwielbiam i ciężko mi zasnąć w innej pozycji ale ja w ogole jeszcze brzucha nie mam....w ogóle jakbym w ciąży nie była....jutro wizyta. Mam nadzieję, że wszystko z maleństwem ok
 
Do góry