reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2020

Witam z rana

Mnie też wczoraj dopadła migrena...na dodatek z wymiotami...o 21 juz spalam a czuję, że dziś będzie powtórka, bo już zaczyna mnie ćmić




Też mam to samo

Dziewczyny czy któraś z Was będzie korzystać z wizyt edukacyjnych położnej, które nam przyslugują od 21tc?
Ja będę korzystać, już nawet jestem z nią wstępnie umówiona.
 
reklama
Ja też jem placki ziemniaczane z chlebem, ale tylko te które już postoja i są zimne. Ciepłe jem ze śmietaną albo robię placki po wegiersku mniam.

Pozdrawiam z moim brzuszkiem 12+6. W środku prawdopodobnie jest Zosia;) mam nadzieję, że już nic jej nie urośnie między nogami.
Wow ale piękny brzusio [emoji7] trzymam kciuki by Zosia pozostała Zosia do końca [emoji6]

My mamy gender scan 20 września to będzie rowno 16 tydzień mam nadzieję na [emoji170] chociaż imienia akurat dla synka nie mamy jeszcze jeśli będzie jednak córeczka będzie NADIA [emoji3059]
 
Dzień Dobry kochane Ja dziś trochę bardziej wyspana, młoda aż tak często się nie budziła więc piękna noc. Naszło mnie nocą że chcem placków ziemniaczanych i od 7 rano w kuchni mniam [emoji14]
Nie wiem ja wy ale Ja uwielbiam je poprostu z chlebkiem (smaki dzieciństwa) [emoji6]Zobacz załącznik 1019848
Mhmmm ja zawsze jem albo z dżemem albo z cukrem. ^^
 
No to chociaz zdradz przepis ;) trzesz na zwyklej tarce czy masz do tego jakies urzadzenie? Kurcze, chyba jutro sama zrobie te placki
Ja mam maszynkę do mielenia elektryczna taka z Lidla używam sporadycznie więc służy mi już jakiś czas. Na tarce chyba nie chciałoby mi się [emoji23] ale kto wie jak się ma ochotę to można i zetrzeć gdyby maszynki nie było. Dodaje do zmielonych ziemniaków z 4 łyżki mąki 2 jajka i również zmielone 2 cebule, sol,pieprz. czasem może urozmaicić tak jak mój nie mąż i dodaje wcześniej podsmazony w kosteczki pokorojony boczek.
 
Jaką masz mutacje Mthfr? Ja 1298 A-C, do tego czynnik V5(R 2) i P-1. Lekarz średnio się zaopatruje nawet na akard mimo tego że przecież u niektórych dają profilaktycznie bez badań... Przepływy średnie a to 13 tydzień dopiero. W piątek będę jeszcze rozmawiała z lekarzem, ale chyba poradzę się genetyka
Mam zdiagnozowane tylko MTHFR 1298 A-C, ale 3 razy z rzędu poroniłam ze względu na tworzące się zakrzepy. Po pierwszym i drugim poronieniu nie byłam tak obstawiona lekami, ale tym razem się uparłam. Ale i to może okazać się niewystarczające ze względu na krwiak. Jeśli u Ciebie przepływy są średnie, nie daj się zbyć. Heparynę lekarze przepisują nawet profilaktycznie, na pewno nie zaszkodzi, a może bardzo pomóc.
 
Mam zdiagnozowane tylko MTHFR 1298 A-C, ale 3 razy z rzędu poroniłam ze względu na tworzące się zakrzepy. Po pierwszym i drugim poronieniu nie byłam tak obstawiona lekami, ale tym razem się uparłam. Ale i to może okazać się niewystarczające ze względu na krwiak. Jeśli u Ciebie przepływy są średnie, nie daj się zbyć. Heparynę lekarze przepisują nawet profilaktycznie, na pewno nie zaszkodzi, a może bardzo pomóc.
Dziękuję za odpowiedź :)
 
Ja też jem placki ziemniaczane z chlebem, ale tylko te które już postoja i są zimne. Ciepłe jem ze śmietaną albo robię placki po wegiersku mniam.

Pozdrawiam z moim brzuszkiem 12+6. W środku prawdopodobnie jest Zosia;) mam nadzieję, że już nic jej nie urośnie między nogami.
Ale juz u Ciebie widać. Ja zaczynam 13 tydzień i jeszcze nic, ale to moja pierwsza ciąża :)
 
reklama
Do góry