reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2020

Nie wmawiaj sobie toxo. Jestem wetem, tygodniowo przyjmuję setki kotów, które nie raz nafajdały mi na stół, bezdomne, zarobaczone, z nieznaną historią. Do tego nigdy nie myłam owoców z krzaka tylko od razu jadłam, nawet kupne truskawki czy czereśnie zdarzało się jeść prosto z koszyka. I nie mam przeciwciał, nawet tych dawnych czyli nigdy nie przechorowałam toksoplazmozy. Nie denerwuj się, bo wcale nie jest prosto to złapać, a stres szkodzi bardziej [emoji846]
Koszalin. @Arma11 ja już nie mogę. Naprawdę. Jestem teraz pewna, że albo przez maliny z działki rodziców albo przez ten kawałek mięsa złapalam toxo. Nie wiem, jak przeżyć dzień, tydzień, tygodnie w oczekiwaniu na wyniki, usg, prenatalne... Wyjechalismy na urlop, a przez te toxoplazmoze nic nie mogę zrobić. Malin nigdy nie mylam, tych z działki a pytałam rodziców i są tam koty, ale rodzice mówią, że zrywali mi z góry
 
reklama
Hej Dziewczyny, czy mogę do Was dołączyć? Termin porodu mam na 26 marca, jednak u mnie sytuacja jest bardzo skomplikowana. Miałam już jeden ogromny krwotok, biorę progesteron i heparynę w zastrzykach, a tydzień temu podczas wizyty kontrolnej dowiedziałam się, że obok dziecka wyrósł wielki krwiak. Czekam na dalszy rozwój wydarzeń, mając nadzieję, że wszystko ułoży się pomyślnie. W piątek mam termin usg prenatalnego, a dziś 11 tyg. i 3 dni. Poniżej zdjęcie mojego dzidziusia i ....wielkiego krwiaka....Pozdrawiam wszystkie marcowe mamusie!
 

Załączniki

  • Dzidziuś.jpg
    Dzidziuś.jpg
    1,2 MB · Wyświetleń: 121
a ja mam jutro swój ślub - rocznica zero :D !!! Dziewczyny trzymajcie kciuki bo stres mnie lapie !
Gratulacje! Jak wrazenia po slubie? Masz jakies zdjecia? ;););)
A u nas oficjalnie po wizycie dzidzia okazała się być chłopcem :D
Duzo bedzie marcowych chlopcow :)
To Maleństwo jest już konkretnych rozmiarów! Gratulacje!
Ja jednak ide na wizytę w poniedziałek przed podróżą, bo zapomniałam, ze i tak miałam wziąć zaświadczenie o ciazy zeby nie przechodzić przez bramkina lotnisku, to mam pretekst zeby zobaczyć co słychać u dzidzi :D
Dlaczego nie chcesz przechodzic przez bramke? Ja lecialam wczoraj i normalnie przechodzilam. W poprzedniej ciazy w 25 tygodniu tez.
Dzień Dobry kochane Ja dziś trochę bardziej wyspana, młoda aż tak często się nie budziła więc piękna noc. Naszło mnie nocą że chcem placków ziemniaczanych i od 7 rano w kuchni mniam [emoji14]
Nie wiem ja wy ale Ja uwielbiam je poprostu z chlebkiem (smaki dzieciństwa) [emoji6]Zobacz załącznik 1019848
Mozliwa wysylka do Holandii????? Ale mi kiszki skreca na sam widok. Ja uwielbiam ostre ze smietana.
 
Koszalin. @Arma11 ja już nie mogę. Naprawdę. Jestem teraz pewna, że albo przez maliny z działki rodziców albo przez ten kawałek mięsa złapalam toxo. Nie wiem, jak przeżyć dzień, tydzień, tygodnie w oczekiwaniu na wyniki, usg, prenatalne... Wyjechalismy na urlop, a przez te toxoplazmoze nic nie mogę zrobić. Malin nigdy nie mylam, tych z działki a pytałam rodziców i są tam koty, ale rodzice mówią, że zrywali mi z góry
Słuchaj . Ja malin w tym roku też nie lykam. Koty , aż takiego zasięgu nie mają, tak więc spoko.
 
Placki ziemniaczane tylko cukrem i śmietaną! albo placek węgierski! mniam

Szarofka wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia!

U mnie też dzisiaj bez mdłości już. Dzisiaj się najadlam pierogów ruskich ❤ i sałatki jarzynowej. Mogłabym jeść ja codziennie.I kanapki z Subwaya
 
Hej Dziewczyny, czy mogę do Was dołączyć? Termin porodu mam na 26 marca, jednak u mnie sytuacja jest bardzo skomplikowana. Miałam już jeden ogromny krwotok, biorę progesteron i heparynę w zastrzykach, a tydzień temu podczas wizyty kontrolnej dowiedziałam się, że obok dziecka wyrósł wielki krwiak. Czekam na dalszy rozwój wydarzeń, mając nadzieję, że wszystko ułoży się pomyślnie. W piątek mam termin usg prenatalnego, a dziś 11 tyg. i 3 dni. Poniżej zdjęcie mojego dzidziusia i ....wielkiego krwiaka....Pozdrawiam wszystkie marcowe mamusie!
No witaj, faktycznie ten krwiak jest spory... wiele z nas tu miało lub ma krwiaki. Ja tez miałam w 11 tc teraz jestem w 15tc i juz krwiaka nie ma. Wchłonął sie całkowicie. Miałam luteinę dopochwowo, zakaz dźwigania i musiałam leżeć. A ty masz jakieś zalecenia w związku z tym krwiakiem?
 
No witaj, faktycznie ten krwiak jest spory... wiele z nas tu miało lub ma krwiaki. Ja tez miałam w 11 tc teraz jestem w 15tc i juz krwiaka nie ma. Wchłonął sie całkowicie. Miałam luteinę dopochwowo, zakaz dźwigania i musiałam leżeć. A ty masz jakieś zalecenia w związku z tym krwiakiem?

Natka pocieszające dla mnie to co piszesz.
Teraz już nie bierzesz luteiny i zakazy zdjete?

Hej Dziewczyny, czy mogę do Was dołączyć? Termin porodu mam na 26 marca, jednak u mnie sytuacja jest bardzo skomplikowana. Miałam już jeden ogromny krwotok, biorę progesteron i heparynę w zastrzykach, a tydzień temu podczas wizyty kontrolnej dowiedziałam się, że obok dziecka wyrósł wielki krwiak. Czekam na dalszy rozwój wydarzeń, mając nadzieję, że wszystko ułoży się pomyślnie. W piątek mam termin usg prenatalnego, a dziś 11 tyg. i 3 dni. Poniżej zdjęcie mojego dzidziusia i ....wielkiego krwiaka....Pozdrawiam wszystkie marcowe mamusie!

Witaj Limonka.
Też mam termin na 26, też idę w piątek na prenatalne i też mam krwiaka.
To Twoja pierwsza ciąża?

Placki ziemniaczane u mnie wczoraj były ;) Ja z cukrem mąż z sosem czosnkowym.

A teraz właśnie wciagnełam crumble owocowe z lodami waniliowymi :)
 
Limonka mi 8 tygodniu znaleźli krwiaka, który na tamtym etapie był 2 razy większy od dziecka. A na USG prenatalnym nie było po nim śladu - będzie dobrze, trzymam kciuki :) Tylko dużo odpoczywaj i się oszczędzaj
 
reklama
Do góry