reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2020

Hej dziewczyny mam pytanie. Od początku ciazy raz na jakiś czas mam taki rozciagliwy sluz biało zółtawy też tak macie? Sosy za wyrażenie ale wygląda jak " glut" jestem w 13tc prenatalne wyszły mi ok A w powiecie grzybki która łączę oczywiście. W poprzedn8ch ciazach chyba tego nie miałam albo nie pamiętam. Teraz bardziej zwracam na wszystko uwage
 
reklama
Hej dziewczyny mam pytanie. Od początku ciazy raz na jakiś czas mam taki rozciagliwy sluz biało zółtawy też tak macie? Sosy za wyrażenie ale wygląda jak " glut" jestem w 13tc prenatalne wyszły mi ok A w powiecie grzybki która łączę oczywiście. W poprzedn8ch ciazach chyba tego nie miałam albo nie pamiętam. Teraz bardziej zwracam na wszystko uwage
Jeśli chodzi o zmianę śluzu itp polecam wizytę u lekarza albo iść na wymaz luz posiew. Ja już drugi raz jestem na tabletkach. I sama się zgłosiłam, na wizytach kontrolnych lekarz nic nie zauważył, nawet jakiś objawów nie miałam więc się nie skarzylam w sumie ale po prostu coś mi nie pasowało i się sprawdziło :)
 
Jeśli chodzi o zmianę śluzu itp polecam wizytę u lekarza albo iść na wymaz luz posiew. Ja już drugi raz jestem na tabletkach. I sama się zgłosiłam, na wizytach kontrolnych lekarz nic nie zauważył, nawet jakiś objawów nie miałam więc się nie skarzylam w sumie ale po prostu coś mi nie pasowało i się sprawdziło :)
Chodzę byłam ostatnio na postawie. Nic nie wychodziło oprócz candida, leki też dostawalam ale taki sluz mam i tak od czasu do czasu :(
 
No właśnie doczytalam, że zakażenie jest też od malin a tych akurat nie myjemy bo są z działki własnej, ale nie pomyślałam o kotach... Musze zrobić badania

Nie daje już rady z tym lękiem, fizycznie aż boli ten wieczny strach. Nie wiem czy dotrwam... Tak bardzo mi zależy na dziecku
Tak jak mówiłyśmy wcześniej. Będziesz miała wprowadzone leki od drugiego trymestru, to poczujesz się lepiej. Pamiętaj, to tylko lęki i projektuje je Twój umysł. Może zwiększ liczbę spotkań z psychologiem? Z jakiego miasta jesteś?
 
Tak jak mówiłyśmy wcześniej. Będziesz miała wprowadzone leki od drugiego trymestru, to poczujesz się lepiej. Pamiętaj, to tylko lęki i projektuje je Twój umysł. Może zwiększ liczbę spotkań z psychologiem? Z jakiego miasta jesteś?

Koszalin. @Arma11 ja już nie mogę. Naprawdę. Jestem teraz pewna, że albo przez maliny z działki rodziców albo przez ten kawałek mięsa złapalam toxo. Nie wiem, jak przeżyć dzień, tydzień, tygodnie w oczekiwaniu na wyniki, usg, prenatalne... Wyjechalismy na urlop, a przez te toxoplazmoze nic nie mogę zrobić. Malin nigdy nie mylam, tych z działki a pytałam rodziców i są tam koty, ale rodzice mówią, że zrywali mi z góry
 
mop parowy zostawia bardzo mokra podłogę.?
Nie, on ma regulacje mocy i na panelach zawsze robię mniejszą, na płytkach większą. Jedynie w kuchni mam polyskowe więc wtedy jadę mopem a za nim szuram nogami na starym ręczniki i od razu lux [emoji1]
Ja mam od pół roku i 5 i 7 latka więc na raczkujacych nie sprawdziłam [emoji6]
Widzę, ze jak już to albo mswia albo miejski. :) Chociaż jak czytam wasze opinie to zaczynam skłaniać się ku miejskiemu.. W sumie to Biziela nikt jakoś szczególnie mi nie polecał.. Zobaczę jeszcze jak później pokieruje mnie lekarz, bo zawsze mogą pojawić się jakieś niespodziewajki. W sumie to trzeba mieć trochę szczęścia, zależy na jaki zespół się trafi..
ps. pisałaś o szybkim porodzie, ile czasu minęło od przyjazdu na porodówkę do urodzenia?
Ja w Bizielu byłam tylko na odwiedzinach i nie polecam, sama bym się nie odważyła [emoji6] no ale czasem są wskazania.
Przy czym nie wiem jak teraz, kiedyś MSWiA tylko zdrowe ciążę przyjmował, jak mój młody w brzuchu miał podejrzenie ZD i niedroznosci jelit to odpadal
Hej dziewczyny mam pytanie. Od początku ciazy raz na jakiś czas mam taki rozciagliwy sluz biało zółtawy też tak macie? Sosy za wyrażenie ale wygląda jak " glut" jestem w 13tc prenatalne wyszły mi ok A w powiecie grzybki która łączę oczywiście. W poprzedn8ch ciazach chyba tego nie miałam albo nie pamiętam. Teraz bardziej zwracam na wszystko uwage
Nie wiem czy dobrze sobie wyobrażam ale ja mniej więcej taki mam od początku ciąży i w sumie to było pierwsze co naprowadzilo mnie na to że chyba ciąża, w poprzednich miałam identyko
 
Nie, on ma regulacje mocy i na panelach zawsze robię mniejszą, na płytkach większą. Jedynie w kuchni mam polyskowe więc wtedy jadę mopem a za nim szuram nogami na starym ręczniki i od razu lux [emoji1]
Ja mam od pół roku i 5 i 7 latka więc na raczkujacych nie sprawdziłam [emoji6]
Ja w Bizielu byłam tylko na odwiedzinach i nie polecam, sama bym się nie odważyła [emoji6] no ale czasem są wskazania.
Przy czym nie wiem jak teraz, kiedyś MSWiA tylko zdrowe ciążę przyjmował, jak mój młody w brzuchu miał podejrzenie ZD i niedroznosci jelit to odpadal
Nie wiem czy dobrze sobie wyobrażam ale ja mniej więcej taki mam od początku ciąży i w sumie to było pierwsze co naprowadzilo mnie na to że chyba ciąża, w poprzednich miałam identyko
On jest taki gęsty rozciągliwy przezroczysty raz bialawo kremowy nie mam co cały dzień raz na jakiś czas,, jak zasycha brudzi bielizne na zolto. Lekarzowi to mówię on że nie ma się czym martwic. Robiłam posiew i wymaz bakterie nie wychodzą
 
Oglaszam dzis 1 dzień bez porannych wymiotow...ale przeciez nie może byc tak ooo...bez niczego...od rana strasznie bola mnie kolana:/ ledwo chodze...jak nie urok to sraczka:D
Zawsze cos xd
 
reklama
Dzień Dobry kochane Ja dziś trochę bardziej wyspana, młoda aż tak często się nie budziła więc piękna noc. Naszło mnie nocą że chcem placków ziemniaczanych i od 7 rano w kuchni mniam [emoji14]
Nie wiem ja wy ale Ja uwielbiam je poprostu z chlebkiem (smaki dzieciństwa) [emoji6]
20190908_091038.jpeg
 
Do góry