reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcowe mamy 2020

Martwię się potwornie. Tak, ono było różowe ale nie wiem czy to jest równoznaczne z tym, że surowe...
Czy jest sens się zamartwiac, to chyba nie, wiadomo trzeba się kontrolować i lepiej sprawdzic jeśli wiesz ze mogłaś się zarazic. Mozesz sprawdzić przeciwciala za 2-4 tyg ale na spokojnie bo inaczej nic byś nie zjadła i robiła cały czas testy na toxoplazmowe, tym możesz się zarazić wszędzie nawet owocami które nie umyjesz dokładnie, lub po obróbce surowego mięsa a nie umyjesz dokładnie rąk mydłem przed zjedzeniem np kanapki.
 
reklama
Tak wg ramziego dziewczynka według usg prenatalne go i 2 dni wcześniej zwykłego mojego gin czyli 2 lekarzy stwierdziło że dziewczynka
To gratuluje córeczki, oby już jej nic nie wyrosło :) ostatnio dość często słyszę o takich przypadkach gdzie po porodzie było wielkie zaskoczenie:)
Ciekawe w jakim stopniu ta metoda jest prawdziwa, zawsze ma się 50% na to że się trafi tak jak trzeba :) może kiedyś przeprowadza dokładniejsze badania.
 
Skoro jest poruszony temat odkurzacza, to ktoś ma jakiś fajny sprzęt do mycia podłogi który by polecił chodzi mi o jakieś mop parowy, elektryczny lub roomba ale w wersji mopa.
 
Czy jest sens się zamartwiac, to chyba nie, wiadomo trzeba się kontrolować i lepiej sprawdzic jeśli wiesz ze mogłaś się zarazic. Mozesz sprawdzić przeciwciala za 2-4 tyg ale na spokojnie bo inaczej nic byś nie zjadła i robiła cały czas testy na toxoplazmowe, tym możesz się zarazić wszędzie nawet owocami które nie umyjesz dokładnie, lub po obróbce surowego mięsa a nie umyjesz dokładnie rąk mydłem przed zjedzeniem np kanapki.

No właśnie doczytalam, że zakażenie jest też od malin a tych akurat nie myjemy bo są z działki własnej, ale nie pomyślałam o kotach... Musze zrobić badania

Nie daje już rady z tym lękiem, fizycznie aż boli ten wieczny strach. Nie wiem czy dotrwam... Tak bardzo mi zależy na dziecku
 
Skoro jest poruszony temat odkurzacza, to ktoś ma jakiś fajny sprzęt do mycia podłogi który by polecił chodzi mi o jakieś mop parowy, elektryczny lub roomba ale w wersji mopa.
Ja mam iLife w sensie chińską roombe i do odkurzana super ale z mopowaniem sobie nie radzi, zwłaszcza na kafelkach, za bardzo się skupia na każdej fudze [emoji6]
Mam też mop parowy bezprzewodowy, jakiś zwykły nawet nie jakiejś mega mocy ale bardzo się sprawdza [emoji3526]
 
Dziewczyny, mam takie pytanie.. ostatnio zauważyłam, że jak się schyle a pozniej szybko się wyprostuje to kłuje mnie dość mocno w podbrzuszu.. czy to normalne? Jestem dzisiaj w 13+1, nigdy wcześniej tak nie miałam. To zupełnie inny ból niż takie standardowe rozciąganie na dole. Czy Wy też tak czasem macie? To normalne czy powinnam się martwić? W tym tygodniu miałam prenatalne i było wszystko ok
Ja też tak mam..
 
Ja mam iLife w sensie chińską roombe i do odkurzana super ale z mopowaniem sobie nie radzi, zwłaszcza na kafelkach, za bardzo się skupia na każdej fudze [emoji6]
Mam też mop parowy bezprzewodowy, jakiś zwykły nawet nie jakiejś mega mocy ale bardzo się sprawdza [emoji3526]
mop parowy zostawia bardzo mokra podłogę.?
 
reklama
Do góry