reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2020

Madziula ma widzę.doświadczenie tu i tu w urodzeniu. Do miejskiego idą głównie z polecenia znajomej położnej, wywiadu wśród koleżanek i rodziny (kilku lekarzy ) i mając opinie biziel A miejski, zdecydowałam że miejski. Bardziej, ze względu na komfort (sale, opieka, jak w prywatnej klinice). Bo opieke musza trzymac na takim.samym poziomie skoro mają 3ke.
 
reklama
Martwię się potwornie. Tak, ono było różowe ale nie wiem czy to jest równoznaczne z tym, że surowe...
Kurczę. Powiem.tak. jak sama nieraz robie mielone, i nie dosmaze to jest czerwone, i leci sokz tego.
A w tych kupnych pulpecikach oni dodają jakiś rodzaj soli że ono takie rozowawe jest wlasnie.
Ale dla swojego spokoju zrób za miesiąc badanie krwi. 30-50 zł cie nie zbawi A będziesz spokojniejsza.
Też nie mam pcial na toxo, a tyle lat grzebie w ziemi, jem owoce prosto z krzaka, o kotach nie wspomnę....
 
Ja po kolejnym zalatanym dniu, jestem ledwo zywa :( w dodatku caly czas mi zimno... juz nie wiem co z soba zrobic, jak sie zmobilizowac to czegokolwiek po pracy. Przywiozlam 4 kartony z ubrankami 0-6m Musze je przejrzec I zobaczyc co oddac a co zostawic
 
Ja po kolejnym zalatanym dniu, jestem ledwo zywa :( w dodatku caly czas mi zimno... juz nie wiem co z soba zrobic, jak sie zmobilizowac to czegokolwiek po pracy. Przywiozlam 4 kartony z ubrankami 0-6m Musze je przejrzec I zobaczyc co oddac a co zostawic
Ja dzisiaj cały dzień migrena... dzień wywalony z życiorysu...
 
Dziewczyny, mam takie pytanie.. ostatnio zauważyłam, że jak się schyle a pozniej szybko się wyprostuje to kłuje mnie dość mocno w podbrzuszu.. czy to normalne? Jestem dzisiaj w 13+1, nigdy wcześniej tak nie miałam. To zupełnie inny ból niż takie standardowe rozciąganie na dole. Czy Wy też tak czasem macie? To normalne czy powinnam się martwić? W tym tygodniu miałam prenatalne i było wszystko ok
 
Dziewczyny, mam takie pytanie.. ostatnio zauważyłam, że jak się schyle a pozniej szybko się wyprostuje to kłuje mnie dość mocno w podbrzuszu.. czy to normalne? Jestem dzisiaj w 13+1, nigdy wcześniej tak nie miałam. To zupełnie inny ból niż takie standardowe rozciąganie na dole. Czy Wy też tak czasem macie? To normalne czy powinnam się martwić? W tym tygodniu miałam prenatalne i było wszystko ok
Hej, też tak mam, albo jak się przeciągam też się zdarzają takie klucia. Bóle które zaraz znikaja raczej nie są niczym groźnym ale dobrze ze reagujesz na każdą zmianę.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry