reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2020

reklama
Dziewczyny ja byłam teraz z plamieniem w miejskim i to jak mnie przyjęto, zaopiekowano się to bajka w porównaniu do tego co było 8 lat temu [emoji6] normalnie jak w jakimś prywatnym szpitalu [emoji6]
Drugiego rodziłam w MSWiA i było całkiem w porządku.
Tylko moje porody są błyskawiczne, więc głównie na opiece poporodowej się skupiam
Też wybrałam miejski ale z tego względu że mają 3 st.referencyjnosci plus opinie znajomych, a lekarka mowi ze nie wiadomo jak miesniaki się będą zachowywać...Bo inaczej bym poszła za nią do msw właśnie.
I teraz w razie co (odpuść tfu tfu) mam tam jechać.
 
Hej :)
Ja wczoraj miałam.totalny armadegon z wymiotami. cala noc i cały dzień, aż żołądek mnie w pewnym momencie zaczal tak boleć że tragedia.Nigdzienie nie mogłam się ruszyć
Minionej nocy jak już lepiej mi było pozarlam 3 krokiety z pieczarkami i do tego 3 lyki coli. I po tej coli można powiedzieć że naprawdę mi przeszlo.

Ja też jeszcze nie znam płci. Mam nadzieję poznać 16 września bo wizytuje :)
O matko ale mnie smak nadszedł na krokiety z pieczarkami, dziewczyny nie piszcie co jecie bo w ciąży smak w sekundę przychodzi i mężowie mają problem ,do sklepu biegiem albo gotować dla nas;)
 
Wróciłam od weterynarza dostał uczulenia mamy kropelki w poniedziałek do kontroli...


f2w3yx8ddfik96xs.png


klz9io4peyu1d27x.png
 
Wiecie co a mi minęło wszystko nawet piersi nie są twarde nawet powiedzialabym bym że mniejsze brzuch spadł tak jakbym schudła nie wiem może przez stres trochę..

Wizyta 23 września nie wiem zaczynam się jej obawiać..

f2w3yx8ddfik96xs.png


klz9io4peyu1d27x.png
 
Ja będę miała teraz chłopca :) a mam w domu Michalinę i przy niej cera super a teraz koszmar
nie ma reguły! też ostatnio rozmawiałam z koleżanką i ona spodizewała się chłopca, a sama wspominała, że wyglądała okropnie, wielki brzuch, cera okropna i w ogóle. A kolejna znajoma miała córeczkę i wyglądała super.:)
 
Wiecie co a mi minęło wszystko nawet piersi nie są twarde nawet powiedzialabym bym że mniejsze brzuch spadł tak jakbym schudła nie wiem może przez stres trochę..

Wizyta 23 września nie wiem zaczynam się jej obawiać..

f2w3yx8ddfik96xs.png


klz9io4peyu1d27x.png

Trochę przesadzasz serio, ciagle coś Cię martwi cały czas wszyscy Cię pocieszają ja rozumiem ze mamy się wspierać ale ile można, zajmij się czymś a nie myślisz ze ciagle coś nie tak jest.
 
nie ma reguły! też ostatnio rozmawiałam z koleżanką i ona spodizewała się chłopca, a sama wspominała, że wyglądała okropnie, wielki brzuch, cera okropna i w ogóle. A kolejna znajoma miała córeczkę i wyglądała super.:)

No dokładnie każdy inaczej przechodzi moja ciocia urodziła 3 córki i każda ciąża inna :)
 
Wiecie co a mi minęło wszystko nawet piersi nie są twarde nawet powiedzialabym bym że mniejsze brzuch spadł tak jakbym schudła nie wiem może przez stres trochę..

Wizyta 23 września nie wiem zaczynam się jej obawiać..

f2w3yx8ddfik96xs.png


klz9io4peyu1d27x.png
Wszystko jest w porządku :* nie stresuj się . Każda ciąża jest inna.Kazda kobieta przechodzi ja inaczej.
 
reklama
O matko ale mnie smak nadszedł na krokiety z pieczarkami, dziewczyny nie piszcie co jecie bo w ciąży smak w sekundę przychodzi i mężowie mają problem ,do sklepu biegiem albo gotować dla nas;)
Dzisiaj rano zobaczyłam w telewizji jak gotują golabki no i cóż. Mąż musiał jechać do sklepu i teraz stoi przy garach... Biedak
 
Do góry