reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2020

Hej dziewczyny, dzisiaj pierwszy dzień w pracy po urlopie. Poinformowałam dyrektorke o ciąży i w sumie to dobrze to przyjęła jeśli tak to można nazwać. Bo w sumie to powiedziała - gratuluję i dobrze , że informuję bo teraz dużo pracy mnie czeka bo mój kolegą z ktorym ogarniamy pewnie rzeczy jest na urlopie i wszystko spada na mnie. I koniec tematu. Powiedziałam, że narazie nie zamierzam iść na zwolnienie ale pod koniec dnia żałowałam, że to powiedziałam bo miałam taki młyn, ze nie wiedziałam w co ręce włożyć. ;)
 
reklama
Byłoby cudownie! Bardzo liczę na to bo w domu mam juz łobuziaka a zawsze marzyła mi się parka! Najszybciej pewnie połówkowe prawdę mi powie!
Trzymam kciuki na dziewczynkę [emoji7]

Oby się spełniły nam wszystkim przeczucia, nadzieję A przede wszystkim by nasze maleństwa były zdrowe [emoji8][emoji3059]
 
reklama
Witajcie, chciałam się przywitać :-) dopiero odkryłam tą grupę. A więc, jestem Kasia i mam termin wg. usg na 16.03.2020 :-) miło Was wszystkie poznać!

Witaj. To twoja pierwsza ciąża? W którym tygodniu ciąży jestes?

f2w3yx8ddfik96xs.png


klz9io4peyu1d27x.png
 
Do góry