reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2020

Ale m
Nadal mam te bole podbrzusza... Nie skurcze ale jednostajne, cmi mnie cały czas. Zaczęło się zaraz po tym mini plamieniu. Posam dziś do lekarza ale nie zrobił mi usg. Powiedział, że biorę za to odpowiedzialność jeśli dziecku stanie serce... :(
Ale miły lekarz nie ma co . przecież nie udowodniono szkodliwości USG na dziecko .Mój lekarz też twierdzi że im miej USG tym lepiej że względu na serduszko dziecka. Ale jak chciałam USG bo coś nie martwiło to je robił bez problemu .A chodzisz prywatnie czy na NFZ.
 
reklama
Nadal mam te bole podbrzusza... Nie skurcze ale jednostajne, cmi mnie cały czas. Zaczęło się zaraz po tym mini plamieniu. Posam dziś do lekarza ale nie zrobił mi usg. Powiedział, że biorę za to odpowiedzialność jeśli dziecku stanie serce... :(
Jak to bierzesz odpowiedzialność za to, że dziecku stanie serce?? Co to za odpowiedź lekarza?! Zmieniłabym go od razu na kogoś, kto nie będzie mi mówił takich tekstów...
 
Że dopochowowe jest blisko macicy i że były przypadki że ta energia od usg sprawiła, że serce się zatrzymało. I powiedział, że może sprawdzić skąd te bole ale na moją odpowiedzialnosc.
 
Dziewczyny w końcu nadrobilam Wasze posty :) Wracam po tygodniu z zeglosciami. Poniżej obiecane zdjęcia z USG prenatalnego. Przed badaniem najadłam się słodkiego, na monitorze było wszystko pięknie widac ale zdjęcia tego nie oddają, chyba miał słaby refleks ;)
 

Załączniki

  • 20190902_164918-1.jpg
    20190902_164918-1.jpg
    730,8 KB · Wyświetleń: 76
Anita masz bardzo niskie ryzyko, mi lekarz mówił że ten niskie ale w porównaniu do Ciebie... Sami oceńcie, nie wiem na który wynik patrzy się podstawowy czy skorygowany... Za tydzień 10 września mam kontrole i będę mieć wyniki Pappa i cytologie.
A my od czwartku do niedzieli byliśmy nad morzem, piękny czas, pełen relaks, nawet popołudniowej drzemki nie potrzebowałam tak mi było cudownie  A dzisiaj dopiero jedno pranie zrobiłam, zero energii...
 

Załączniki

  • 20190902_165451-1.jpg
    20190902_165451-1.jpg
    392,6 KB · Wyświetleń: 71
reklama
Anita masz bardzo niskie ryzyko, mi lekarz mówił że ten niskie ale w porównaniu do Ciebie... Sami oceńcie, nie wiem na który wynik patrzy się podstawowy czy skorygowany... Za tydzień 10 września mam kontrole i będę mieć wyniki Pappa i cytologie.
A my od czwartku do niedzieli byliśmy nad morzem, piękny czas, pełen relaks, nawet popołudniowej drzemki nie potrzebowałam tak mi było cudownie  A dzisiaj dopiero jedno pranie zrobiłam, zero energii...
Patrzysz na skorygowane. Jak dołożą PA-PAA to pewnie jeszcze bardziej się zmniejszy,wiec spokojnie :) Ja mam 34 lata i usg+PA-PAA dało ryzyko skorygowane dla trisomii 21 1:5650
 
Do góry