reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2020

reklama
No mi powiedział że zrobi prenatalne na wizycie to będzie 13 tydzień.

Kupujecie już ciuszki smoczki itd???

f2w3yx8ddfik96xs.png


klz9io4peyu1d27x.png
 
Hehe napisałaś o tej szczoteczce do twarzy i weszłam na Ali i sobie kupiłam od razu taka. Super opinie, nie droga, zobaczymy czy mi się sprawdzi :) a czym myjecie twarz taka szczotka? Szczególnie teraz w ciąży? Ja zel mam z kwasem wiec teraz głównie tonikiem, Mam kosmetyki z pat&rub wiec naturalne. Muszę żel jeszcze dokupić.
Ja mam żel z Resibio bardzo fajny ;)
 
Wy widzicie tak jak ja głowę oczko nosek rączki i nóżki moja rodzina i mój mąż i moja córka do mnie ze to żółwik oni nic nie widzą mówią jakąś plama mama to spanikowala że to takie zniekształcone....


f2w3yx8ddfik96xs.png


klz9io4peyu1d27x.png
 

Załączniki

  • IMG_20190826_144241.jpg
    IMG_20190826_144241.jpg
    1,2 MB · Wyświetleń: 72
Wy widzicie tak jak ja głowę oczko nosek rączki i nóżki moja rodzina i mój mąż i moja córka do mnie ze to żółwik oni nic nie widzą mówią jakąś plama mama to spanikowala że to takie zniekształcone....


f2w3yx8ddfik96xs.png


klz9io4peyu1d27x.png

Nie kupuje nic, ubranka może pod koniec roku zacznę kupować a smoczki itp na pewnie w lutym.
A na tym zdjęciu to nie widzę nic tylko tez zlowika [emoji6]
 
Jeśli to pierwsza ciąża, to może nie być nic widać nawet czasem do połowy ciąży. A jeśli kolejna, to ponoć szybko brzuch się zaokrągla. U mnie 11 tydzień i jeszcze nic nie widać, chyba, że są to wzdęcia po jedzeniu, to wtedy coś widać :)
Nie wiem czy pierwsza sie liczy bo zostala poroniona w 10 tyg. a nie rozwijala sie od 6 tyg. wiec nic nie zdazylo sie rozciagnac i powiekszyc. To chyba zalezy od budowy glownie, moja mama w 12 tyg brala slub i nic nie bylo widac, powiedziala ze taki brzuch jak ja miala znacznie pozniej. Ale ja sie ciesze bardzo ze już widać bo bardzo czekałam na tę ciążę :) :) :) :)
20190826_193421.jpg
 
Nie wiem czy pierwsza sie liczy bo zostala poroniona w 10 tyg. a nie rozwijala sie od 6 tyg. wiec nic nie zdazylo sie rozciagnac i powiekszyc. To chyba zalezy od budowy glownie, moja mama w 12 tyg brala slub i nic nie bylo widac, powiedziala ze taki brzuch jak ja miala znacznie pozniej. Ale ja sie ciesze bardzo ze już widać bo bardzo czekałam na tę ciążę :) :) :) :)
Ale może nie idźmy tropem, że czym większy brzuch tym lepszy :p
 
U mnie rano brzuch płaski, wieczorem zaokrąglony ale to znaczy, ze wzdęcia po jedzeniu są widoczne. Prawdziwy ciążowy brzuch będzie widoczny już od rana :)
Otoczenie tez nic nie widzi dziś byłam w pracy gdyby dyrekcja nie powiedziała to nikt by się nie zorientował. Mam 12+5 i jest to moja 2 ciąża. W poprzedniej brzuch był na otoczenia widoczny po 18tc
 
reklama
Do góry