reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2020

reklama
Mi tez taki termin wyszedl na ostatnim usg :-)
Super, w kupie razniej :)
Cudooooowna fasolka!!! Ja mam wizytę dopiero o 19.20 także wyczekuję...
Juz niedlugo! Dlatego cieszylam sie, ze ja mialam wizyte przed poludniem. Nie lubie caly dzien czekac... powodzenia i dawaj znac!
Śliczna fasolka . Też mam wizyte na 26 sierpnia.
Tylko czasem nie probuj zmieniac na inny dzien :) dzisiaj tez mialysmy razem wizytowac, ale poszlas szybciej na usg ;)

Ja czekam dziewczyny w poczekalni mały poślizg jest ale mam stresa chłopak że mną :) chce serduszko usłyszeć dziś mam 9tydz +0 więc serduszko już musi być :)
Serce juz na pewno bedzie i dzidzie tez bedziesz mogla dokladnie zobaczyc. Zazdroszcze! Moj maz wpatruje sie w zdjecia z usg i mowi, ze nic nie widzi hah.
 
Dlatego sprawilam sobie pudelko na tabletki i nie mam problemu chyba ze zapomne powyciskac tabletki na caly tydzien bo tak tez sie zdarza :D
Hahaha myślałam, ze tylko ja tak miałam, ze nie wiedziałam czy już wzięłam tabletki czy nie. Teraz mi mąż wieczorem na następny dzień wyciska wszystkie do pudełeczka specjalnego jak takiej babci
 
Hej dziewczyna my już po wizycie lekarz wyliczył 8+4 a nie 9+0 mamy serduszko :) wszytsko ładnie bije i maleństwo ma 21 mm :) ale się cieszę :)
IMG_20190806_172056.jpeg
 
To moja fasolka:
Zobacz załącznik 1006921

Malo widac, dlatego czekam na drugi scan, 26 sierpnia.

Jakies wiadomosci od pozostalych dziewczyn, ktore dzisiaj wizytuja?



22 czerwca, a Ty? Zawsze razniej jesli ma sie podobny termin ;) Bedziemy razem wyczekiwac na koniec marca ;)
19.06 z usg wychodzi na 31.03 a z miesiączki na 25.03
Pewnie że razniej
 
reklama
Do góry