reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2020

reklama
Tak mi przykro [emoji22] trzymaj się [emoji8]


Zapomniałam dzisiaj rano letroxa wziąć wzięłam jak zaczęło ssać po śniadaniu mam nadzieję że choć trochę się wchlonie...
Jak nastepnym razem zapomnisz to srob 3 godz przerwy po posilku i wez tabletke.
A najlepiej miej tabletki przy lozku i jak sie budzisz to bierz od razu.
 
Ja jestem na zwolnieniu lekarskim od kilku miesiecy przez wypalenie zawodowe, wiec tez sporo stresow. Wiem, co czujesz :×


Bardzo mi przykro :* marzec 2020 jest bardzo pechowy.. Wiele straconych dzidziusiow niestety.



U mnie na szczescie wszystko ok :) z usg wyszlo, ze to dopiero 6t3d, wiec termin wychodzi na 27-28 marzec. Polozna twierdzi jednak, ze w urodze w okolicach 21 marca, bo pierwszy synek urodzil sie tydzien przed terminem :)

Jak wroce do domu to wrzuce zdjecie, bo czekam jeszcze na badanie krwi. Chociaz malo widac, bo dzidzia ma dopiero 0.7cm. Serduszko juz bilo :)

Powodzenia wszystkim dziewczynom, ktore dzisiaj wizytuja!
Podobny termin mamy,kiedy miałaś ostatnia miesiączka?
 
Kajka90 przykro mi bardzo, ściskam Cię mocno.
Milii ja też mam tak jak Ty ale jestem dobrej myśli.
Dziewczyny znam duzo kobiet ktore nie mialy zadnych objawow, w ciaza rozwijala sie prawidlowo.. i rodzily sie zdrowe bobasy. Nie szukajcie sobie powodu do zmartwien, tak jak ktos napisal jak ma byc dobrze to bedzie jak nie to nie mamy na to wplywu.. moja babcia z bliznietami nie miala objawow zadnych, zadnych mdlosci ani wymiotow, nic.. i urodzila zdrowe blizniaki deoga naturalna. Nie szukajcie problemow :)
 
To moja fasolka:
20190806_144316.jpg


Malo widac, dlatego czekam na drugi scan, 26 sierpnia.

Jakies wiadomosci od pozostalych dziewczyn, ktore dzisiaj wizytuja?


Podobny termin mamy,kiedy miałaś ostatnia miesiączka?
22 czerwca, a Ty? Zawsze razniej jesli ma sie podobny termin ;) Bedziemy razem wyczekiwac na koniec marca ;)
 
Kochane bardzo mi przykro takie smutne wiadomości.

Kochane czy wy też nie czujecie ciąży ja na prawdę wstaje rano i tak jakby pustka nic żadnych bulgotek nic..

Kochane bardzo mi przykro takie smutne wiadomości.

Kochane czy wy też nie czujecie ciąży ja na prawdę wstaje rano i tak jakby pustka nic żadnych bulgotek nic..
Ja mam tak że nie raz czuje się głupio bo mam wrażenie jakbym w ciąży nie była, a z drugiej strony raz na jakiś czas nie codziennie np dzidiaj koło 13 mdłości ale przekasilam 2 kostki czekolady i spokój, ja miałam takie rzeczy przed ciąża jeżeli nie zjadłam śniadania i broń wypilam kawę lub gorzej zielona herbatę to tak mnie mdlilo że szok, a teraz po prostu się to spotegowalo. Piersi bolą przy mocniejszym nacisku a brzuch nie zawsze ale jak dzidiaj kichnelam to wszystkie mięśnie brzucha poczułam, po prostu cialo się przyzwyczaja ja już mam tak z 2 tygodnie a jestem w 11 tygodniu. Nie biorę tego za złe objawy, będzie co będzie. Ale raczej pójdę po podróży na dodatkowe USG bo 23 dopiero mam wizytę u mojej ginekolog a 12 będę u siebie w mieście i się raczej wybiorę żeby sprawdzić czy podróż coś nie zmieniła pozatym 17 mam wesele I nie chce się chwalić rodzinie nie będąc pewna.
f2w3gov37znp1hsr.png
 
To moja fasolka:
Zobacz załącznik 1006921

Malo widac, dlatego czekam na drugi scan, 26 sierpnia.

Jakies wiadomosci od pozostalych dziewczyn, ktore dzisiaj wizytuja?



22 czerwca, a Ty? Zawsze razniej jesli ma sie podobny termin ;) Bedziemy razem wyczekiwac na koniec marca ;)
Cudooooowna fasolka!!! Ja mam wizytę dopiero o 19.20 także wyczekuję...
 
reklama
Do góry