reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2020

reklama
To chyba chodzimy do tego samego lekarza [emoji28] Godzinne opóźnienie to u niego norma nawet o 22 [emoji55]
A do kogo chodzisz?

Wróciłam już do domu. Z jednej strony ogromna radość, bo serduszko bije, dzidzia rośnie, a nawet wyprzedza swój wiek wg miesiączki. Ma już 3,1cm i wg usg jest to 10t0d. Super było je zobaczyć chociaż przez pare sekund. Zła wiadomość jest taka, ze krwiak jest dalej... umiejscowienie w miarę „dobre”, ale muszę bezwzględnie cały czas dalej leżeć... no nic trzeba się poświecić, dla dziecka wszystko. Załączam fotki: na jednej dzidzia, a na drugiej z lewej górnej strony widać krwiak.
f2w3rjjghb3ibrut.png
 

Załączniki

  • CA271B15-AD56-4884-9BD6-C6364CC427A3.jpeg
    CA271B15-AD56-4884-9BD6-C6364CC427A3.jpeg
    1,1 MB · Wyświetleń: 115
  • 185A3605-87D5-48CF-8562-3B02F0745D56.jpeg
    185A3605-87D5-48CF-8562-3B02F0745D56.jpeg
    1,3 MB · Wyświetleń: 111
A do kogo chodzisz?

Wróciłam już do domu. Z jednej strony ogromna radość, bo serduszko bije, dzidzia rośnie, a nawet wyprzedza swój wiek wg miesiączki. Ma już 3,1cm i wg usg jest to 10t0d. Super było je zobaczyć chociaż przez pare sekund. Zła wiadomość jest taka, ze krwiak jest dalej... umiejscowienie w miarę „dobre”, ale muszę bezwzględnie cały czas dalej leżeć... no nic trzeba się poświecić, dla dziecka wszystko. Załączam fotki: na jednej dzidzia, a na drugiej z lewej górnej strony widać krwiak.
f2w3rjjghb3ibrut.png
Super w końcu dzidiaj dobra informacja, słuchaj dobra książka coś pożytecznego i lez, w życiu się jeszcze naskakasz a napewno czy malutkim dzidziusiu, na pewno będzie wszystko w porządku ;) nic tylko się cieszyć, ściskam mocno i dobranoc ❤️❤️❤️
 
A do kogo chodzisz?

Wróciłam już do domu. Z jednej strony ogromna radość, bo serduszko bije, dzidzia rośnie, a nawet wyprzedza swój wiek wg miesiączki. Ma już 3,1cm i wg usg jest to 10t0d. Super było je zobaczyć chociaż przez pare sekund. Zła wiadomość jest taka, ze krwiak jest dalej... umiejscowienie w miarę „dobre”, ale muszę bezwzględnie cały czas dalej leżeć... no nic trzeba się poświecić, dla dziecka wszystko. Załączam fotki: na jednej dzidzia, a na drugiej z lewej górnej strony widać krwiak.
f2w3rjjghb3ibrut.png
Pieknie widac dzidziusia! :) nadziwic sie nie moge, ze to dopiero 10tc a tak ladnie juz dzidzia wyglada. Mam nadzieje, ze krwiak szybko zniknie, bo faktycznie lezec plackiem dzien i noc to zadna przyjemnosc. Kiedy masz nastepna wizyte?
 
Pieknie widac dzidziusia! :) nadziwic sie nie moge, ze to dopiero 10tc a tak ladnie juz dzidzia wyglada. Mam nadzieje, ze krwiak szybko zniknie, bo faktycznie lezec plackiem dzien i noc to zadna przyjemnosc. Kiedy masz nastepna wizyte?
Teraz jeśli nic się nie będzie dziać to mam prenatalne 29go. Dosyć późno, ale nie było wcześniej terminów i później wizyta 4.09. Nom z tym leżeniem to mega męczące i dla mnie i męża, bo wszystko na jego głowie, ale poświęcimy się dla dziecka, byle tylko było dobrze. Będę musiała zadzwonić w piątek do pracy i powiedzieć jak sytuacja, bo myślą, ze jestem chora, a ja już do pracy nie wrócę.
 
reklama
A do kogo chodzisz?

Wróciłam już do domu. Z jednej strony ogromna radość, bo serduszko bije, dzidzia rośnie, a nawet wyprzedza swój wiek wg miesiączki. Ma już 3,1cm i wg usg jest to 10t0d. Super było je zobaczyć chociaż przez pare sekund. Zła wiadomość jest taka, ze krwiak jest dalej... umiejscowienie w miarę „dobre”, ale muszę bezwzględnie cały czas dalej leżeć... no nic trzeba się poświecić, dla dziecka wszystko. Załączam fotki: na jednej dzidzia, a na drugiej z lewej górnej strony widać krwiak.
f2w3rjjghb3ibrut.png
Jaka śliczna. ...widać główkę i tułów
 
Do góry